Майстерні в/н

В одноповерховому приміщенні (побудованому за типовим проектом) розміщені навчально-виробничі майстерні будівельного профілю; майстерні ручної обробки деревини, механічної обробки деревини, електрогазозварювальних робіт, малярних, штукатурних робіт, майстерня мулярів, слюсарна майстерня.

У робочих кабінах майстерні малярних, штукатурних робіт учні набувають практичних навичок нанесення різних видів штукатурок на поверхні, оштукатурення зовнішніх, внутрішніх кутів, укосів, колон, стелі...., а також проведення різноманітних видів малярних робіт.

Майстерні столярів оснащені деревообробними станками, що дозволяють виготовляти різноманітні столярні вироби; вікна, двері... Учні старших курсів виготовляють столярні вироби на замовлення установ, закладів міста та району.

Майстерня електрогазозварювальних робіт оснащена робочими кабінами, де учні засвоюють тонкощі у прокладці різних типів зварних швів, у зварюванні і різці різних сортів сталі, інших металів.