« За мить до кулі – передав свого серця вічність. За мить до раю – спалахнув поцілунком неба » Друк
Написав Андрій   
Вівторок, 17 жовтня 2017 14:33

13 жовтня 2017 року у Любомльському професійному ліцеї  відбувся урочистий мітинг, присвячений відкриттю меморіальної дошки Мокренку Сергію Вікторовичу, випускнику цього ліцею, учаснику АТО, який загинув на Світлодарській дузі 28.02.2017 року.

Серед присутніх на заході були не лише учні та викладачі ліцею, приїхали батьки героя,родичі, його бойові побратими,та друзі. Були запрошені представники районної  влади, які висловили слова подяку батькам  героя.


Директор ліцею Дутко В.М. розповів усім присутнім про Сергія, який назавжди залишився у пам'яті  учнів та викладачів відважним та цілеспрямованим випускником.


Право відкрити меморіальну дошку надали класному керівникові  Гараху П.П  і одногрупнику  Пархомуку Б.


Відтак усі учасники заходу взяли участь у молебні з нагоди освячення меморіальної дошки, яке здійснив настоятель храму св. Архистратига  Михаїла  протоієрей о. Віктор.


Варто відмітити й пронизливий патріотичним спрямуванням виступ, який з учнями провела заступник по виховній роботі Мохнюк О.П..Також учні пригадали та поділилися світлими моментами, які відбулися за час навчання Сергія у ліцеї.

 

Мокренко Сергій віддав своє життя за майбутнє кожного з нас . Вічна пам'ять Героям. Слава Україні!