forex trading logo

Пошук

ПРАВИЛА ПРИЙОМУ

до Любомльського професійного ліцею на 2013/2014  навчальний рік

I. Загальна частина

1.1.До Любомльського професійного ліцею  приймаються громадяни  України, які мають повну чи базову загальну середню освіту, достатню для оволодіння робітничими професіями.

1.2.Громадяни України користуються рівними правами при вступі до           ліцею  відповідно до своїх здібностей і нахилів. Обмеження допускаються за медичними та віковими показниками, а також показниками професійної придатності, що визначаються Кабінетом Міністрів України.

 

II. Приймальна комісія

2.1. Прийом до ліцею здійснює приймальна комісія. Очолює приймальну комісію директор ліцею, який своїм наказом № 65 від 01.03.2013р. визначає її склад,  порядок її роботи і затверджує Правила прийому до ліцею.

Приймальна комісія проводить із вступниками співбесіди з питань вибору професії, умов навчання, матеріального забезпечення та забезпечення особливого соціального захисту учнів, наступного працевлаштування, організовує роботу  з комплектування навчальних груп з урахуванням здібностей і нахилів, віку, стану здоров’я та професійної придатності вступників, а також вирішує інші питання пов’язані з прийомом.

2.2. Правила прийому до ліцею своєчасно доводяться до відома вступників через засоби масової інформації та інформаційні стенди.

На 2013-2014 навчальний рік ліцей приймає юнаків і дівчат віком від 15 років на навчання за професіями згідно ліцензії АГ № 582677 від 14.12.2011р.  в такій кількості:

1. У відділення на базі базової загальної середньої освіти з отриманням повної загальної середньої освіти.

Термін навчання - 3 роки:

Маляр, штукатур- 28 осіб; кваліфікаційний рівень випускників -  маляр, штукатур ІІІ-ІV розрядів;

Столяр будівельний, верстатник деревообробних верстатів - 26 осіб, кваліфікаційний рівень випускників - столяр будівельний, верстатник деревообробних верстатів ІІІ-го розряду;

Кравець - 25 осіб, кваліфікаційний рівень випускників - кравець ІV-го розряду.

Термін навчання - 2,5 року:

Кухар - 28 осіб, кваліфікаційний рівень випускників - кухар ІV-го розряду.

ІІ. У відділення на базі повної  загальної середньої освіти.

Термін навчання – 1рік:

Штукатур, лицювальник-плиточник -25 осіб, кваліфікаційний рівень випускників -штукатур - ІІ-го розряду, лицювальник-плиточник III-го розряду.

Термін навчання – 1,5 року:

Офіціант, бармен –25 осіб. кваліфікаційний рівень випускників - офіціант, бармен ІV-го розряду.

 

Форма навчання  у всіх  відділеннях - очна, денна (при необхідності індивідуальна) з кваліфікаційною атестацією на відповідний рівень кваліфікації після закінчення кожного етапу навчання.

III. Документи для вступу

3.1.Вступники надсилають поштою або подають особисто заяву про вступ до професійного ліцею із зазначенням обраної професії (спеціальності), місця проживання та необхідності працевлаштування після закінчення навчання, до якої додають:

 • документ про освіту в оригіналі;
 • медичну довідку за формою 086-У;
 • 6 фотокарток розміром 3х4см;
 • копію свідоцтва про народження або паспорт;
 • трьохсторонню угоду про навчання і працевлаштування(за наявності);
 • ідентифікаційний код;
 • конверт 2 шт.;

Паспорт, документ про відношення до військової повинності та документи, що дають право на пільги, вступник предявляє особисто в строки, що визначені для подавання документів.

3.2. Особи, які направляються на навчання підприємствами, організаціями, установами додають до заяви про вступ трьохсторонню угоду.

3.3.Заява і відповідні документи від вступників приймаються до 15 серпня 2013 року. При невиконанні плану набору – до повної комплектації груп.

IV. Умови прийому

4.1. Прийом до ліцею проводиться шляхом конкурсного відбору за середнім балом документа про освіту, результатами вступних співбесід. За умови однакового конкурсного балу перевага надається вступникам, які мають право на першочергове зарахування,  інші пільги.

4.2.Вступні співбесіди із вступниками проводяться  з питань професійної орієнтації і нахилів вступиків.

Вступні співбесіди можуть проводитись поетапно протягом всього періоду прийому документів в міру комплектування груп.

4.3.Оскарження результатів конкурсного відбору розглядає голова приймальної комісії згідно заяви або усного звернення вступників.

У випадку незгоди вступника з рішенням голови приймальної комісії він має право звернутися зі скаргою в обласне управління освіти і науки, рішення якого є остаточним.

4.4. Особи, які без поважних причин не зявилися на вступні співбесіди у визначений за розкладом час, або отримали незадовільні результати, до участі в наступних співбесідах не допускаються.

V. Зарахування

5.1. Зарахування на навчання до ліцею здійснюється на підставі конкурсного відбору за середнім балом документа про освіту, результатами вступних співбесід.

5.2. Поза конкурсним відбором зараховуються:

n особи, яким Законом України “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” надане таке право;

 • випускники старшої загальної середньої школи, нагороджені золотою (срібною) медаллю;
 • випускники основної середньої загальноосвітньої школи, які мають свідоцтво про базову загальну освіту з відзнакою;
 • учасники міжнародних, завершального етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад, конкурсів з дисциплін за умови, якщо вони вступають за професіями, для яких вищезазначені дисципліни є профілюючими.

5.3.Зараховуються поза конкурсом при позитивних результатах вступних співбесід:

 • діти-сироти та діти, які залишилися без піклування батьків;
 • діти – інваліди та інваліди, яким не протипоказане навчання за обраною професією;
 • особи, яким Законом України “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” надане таке право.

5.4.Першочергово зараховуються за інших рівних умов:

 • особи, яким Законом  України “ Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” надане таке право;
 • діти працівників органів внутрішніх справ, які загинули під час виконання службових обов’язків, на місця, забезпечені державним замовленням. Вступники у цьому випадку подають копію виписки з наказу про те, батько (мати) визнані такими, що загинули при виконанні службових обовязків.
 • діти з малозабезпечених сімей , у яких:

обидва батьки є інвалідами;

один з батьків-інвалід, а інший помер;

одинока матір з числа інвалідів;

батько-інвалід, який виховує дитину без матері;

особи, які вступають на навчання за направленням підприємств, організацій, установ.

5.5.Зарахування до ліцею оформляється протоколом приймальної комісії і затверджується наказом директора. Зарахування проводиться не пізніше ніж за 5 днів до початку занять. Рішення приймальної комісії  доводиться до відома вступників шляхом вивішування списків зарахованих вступників на дошці оголошень ліцею.

Оригінали документів здаються вступниками через 5 днів після зарахування.

Оформлення зарахування після конкурсного відбору може супроводжуватися укладанням договору між професійним ліцеєм, замовником робітничих кадрів (підприємством, організацією, установою) і вступником (його батьками для неповнолітніх) про навчання та працевлаштування.

IV. Прикінцеві положення

6.1. Особи, які без поважних причин не приступили до занять протягом 10 днів від дня їх початку, відраховуються з ліцею. На звільнені при цьому місця може проводитися додаткове зарахування за конкурсом осіб, які пройшли конкурсний відбір.

При невиконанні державного замовлення на прийом з окремих професій  ліцей може проводити додатковий прийом.

6.2. Особам, які не зараховані до ліцею, а також тим, що без поважних причин не зявилися на заняття, повертаються документи не пізніше 5 днів із дня прийняття рішення.

6.3. Матеріали, які засвідчують результати конкурсного відбору, зберігаються 3 місяці, а потім знищуються, про що складається акт приймальної  комісії.

6.4. Апеляції на результати конкурсного відбору розглядає апеляційна комісія ліцею, склад та порядок роботи якої затверджується наказом директора.

 

Вхід користувачівЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ditypolice@mvs.gov.uaЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Профорієнтаційний термінал Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Волинській області

Офіційний сайт Шацького благочиння Володимир-Волинської єпархії

Paradise Hosting Ukraine

Система Orphus
.