«Протягни руку допомоги Україні» PDF Друк
Написав Administrator
П'ятниця, 13 червня 2014 00:00

5 червня 2014 р. викладач Мохнюк О. П. провела позаурочний захід з економіки «Протягни руку допомоги Україні» в групах І курсу – № 11, № 12, № 13, № 15.

Позаурочний захід був проведений у формі міжнародної конференції. Присутні з цікавістю слухали виступи учнів на такі теми, як:

- Міжнародний валютний фонд;

- Україна і Міжнародний валютний фонд;

- Європейський Союз;

- Україна і Європейський Союз;

- Світовий банк;

- Сполучені Штати Америки;

- Швейцарія.

Розповіді учнів супроводжувалися мультимедійними презентаціями.

Учасники конференції показали свою зацікавленість актуальними питаннями сьогодення. Захід сприяв підвищенню інтересу учнів до предмета економіки.

Останнє оновлення на П'ятниця, 13 червня 2014 07:40