Відкритий урок в\н в гр. №12 столярів PDF Друк
Написав Administrator
Середа, 18 червня 2014 00:00

17 червня майстер в/н Левчук О.О. провів відкритий урок в/н в гр.. №12 столярів на тему «Збирання віконного блоку із виготовлених заготовок».

Методична мета – активізація діяльності учнів на уроці була досягнута шляхом використання різних прийомів та методів організації роботи учнів на уроці. Так, було проведено рейтингове оцінювання роботи в командах, презентували учні своє випереджувальне завдання, опитування у формі бліц-турніру, пояснено призначення сформованих умінь, показані окремі операції, прийоми та пояснені способи їх виконання, продемонстровані способи раціональної організації робочих місць учнів при виконанні завдань, дана інформація про типові помилки та способи їх попередження.

Проведене пробне виконання учнями нових прийомів роботи з метою перевірки засвоєння матеріалу вступного інструктажу.

Демонструвався відеоролик «Збирання сучасних вікон».

Обговорення уроку пройшло жваво, доброзичливо.

Останнє оновлення на Вівторок, 19 серпня 2014 07:36