forex trading logo

Пошук

План роботи ліцею PDF Друк
Написав Administrator   
Понеділок, 01 вересня 2014 00:00
Затверджено на засіданні

Затверджено на засіданні

педагогічної ради ліцею

2014р. протокол №

План роботи

Любомльського професійного ліцею

на 2014-2015 н.р.

                  І. Вступ

Любомльський професійний ліцей - державний професійно-технічний навчальний заклад другого атестаційного рівня, що забезпечує реалізацію права громадян на здобуття професійно-технічної та повної загальної середньої освіти. Робота ліцею у 2013 – 2014 н. р. була спрямована на реалізацію державної політики в системі професійної освіти, національної доктрини розвитку освіти в Україні у XXI столітті, постанов уряду України, нормативно-інструктивних документів Міністерства освіти і науки України, державних, регіональних програм у галузі освіти, направлених на комп'ютеризацію та інформатизацію навчального процесу.

Первинна професійна підготовка молоді, підготовка, перепідготовка, підвищення кваліфікації безробітних громадян та фізичних осіб здійснювалась за професіями, визначеними навчальним закладом згідно з Державним класифікатором професій ДК 003-2005, відповідно до отриманої ліцензії на провадження освітньої діяльності серія АЕ № 285510 від 08.11.2013р.

Організація навчально-виробничого процесу здійснювалась відповідно до Положення про організацію навчально-виробничого процесу у професійно-технічних навчальних закладах за професіями:

         Маляр, штукатур;

         Столяр будівельний, верстатник деревообробних верстатів;

         Кравець;

         Кухар;

         Штукатур, лицювальник-плиточник;

         Лицювальник, плиточник;

         Офіціант, бармен.

З метою професійної орієнтації учнів, сприяння у виборі ними напрямку професійного навчання у старшій школі в школах м. Любомля, Любомльського, Шацького, Турійського, Старовижівського районів здійснювалась профорієнтаційна робота.

Педагогічний колектив Любомльського професійного ліцею протягом 2013-2014 навчального року завершував опрацювання  науково-методичної теми: «Компетентнісний підхід до навчально-виховного процесу». На засіданнях МК, виходячи з Єдиної методичної теми ліцею, були визначені індивідуальні методичні проблеми, складено план опрацювання цих проблем, орієнтири, за якими працювали педагогічні працівники. На підсумкових засіданнях МК вони презентували свої напрацювання у виді портфоліо.

Методична робота проводилась через засідання методичних комісій, інструктивно-методичні     наради,     семінари-практикуми,     круглі     столи, обговорення відкритих уроків та позаурочних заходів тощо. Педагогічні  працівники  працювали  над  оновленням,  поповненням  КМЗ предметів та професій.

Ознайомитися з повним текстом Плану роботи ліцею можна завантаживши його з сайту(Завантажити План роботи ліцею)

Останнє оновлення на Понеділок, 27 жовтня 2014 09:41
 

Вхід користувачівЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ditypolice@mvs.gov.uaЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Профорієнтаційний термінал Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Волинській області

Офіційний сайт Шацького благочиння Володимир-Волинської єпархії

Paradise Hosting Ukraine

Система Orphus
.