Плану роботи ліцею на 2015-16 н.р. PDF Друк

Любомльського професійного ліцею

на 2015-2016 н.р.

І. Вступ

Любомльський професійний ліцей - державний професійно-технічний навчальний заклад другого атестаційного рівня, що забезпечує реалізацію права громадян на здобуття професійно-технічної та повної загальної середньої освіти. Робота ліцею у 2014 – 2015 н. р. була спрямована на реалізацію державної політики в системі професійної освіти, національної доктрини розвитку освіти в Україні у XXI столітті, постанов уряду України, нормативно-інструктивних документів Міністерства освіти і науки України, державних, регіональних програм у галузі освіти, направлених на комп'ютеризацію та інформатизацію навчального процесу.

Первинна професійна підготовка молоді, підготовка, перепідготовка, підвищення кваліфікації безробітних громадян та фізичних осіб здійснювалась за професіями, визначеними навчальним закладом згідно з Державним класифікатором професій ДК 003-2005, відповідно до отриманої ліцензії на провадження освітньої діяльності серія АЕ № 527911 від 08.11.2014р.

Організація навчально-виробничого процесу здійснювалась відповідно до Положення про організацію навчально-виробничого процесу у професійно-технічних навчальних закладах за професіями:

Маляр, штукатур;

Столяр будівельний, верстатник деревообробних верстатів;

Кравець;

Кухар;

Штукатур, лицювальник-плиточник;

Лицювальник, плиточник;

Офіціант, бармен.

З метою професійної орієнтації учнів, сприяння у виборі ними напрямку професійного навчання у старшій школі в школах м. Любомля, Любомльського, Шацького, Турійського, Старовижівського районів здійснювалась профорієнтаційна робота.

Педагогічний колектив Любомльського професійного ліцею протягом 2014-2015 навчального року працював над науково-методичною темою: «Особливості сучасного освітнього простору». На засіданнях МК, виходячи з Єдиної методичної теми ліцею, були визначені індивідуальні методичні теми, складено план їх опрацювання, орієнтири, за якими працювали педагогічні працівники.

Актуальність обраної теми, нестандартні форми проведення засідань сприяли підвищенню фахового рівня педагогів, вдосконаленню знань про сучасні напрями розвитку освіти.

Учні та майстри вприймали участь в загальноліцейних конкурсах професійної  майстерності,  олімпіадах з професійно-теоретичних дисциплін. Переможці цих заходів були учасниками і призерами обласних конкурсів, олімпіад, Всеукраїнських конкурсів. Сіжук Віктор (гр. №31 малярів, штукатурів) приймав участь у Всеукраїнському конкурсі професійної майстерності серед учнів з професії штукатур. В обласних олімпіадах з професійно-теоретичної підготовки учні ліцею традиційно посідають призові місця. У минулому навчальному році Німець Маряна (гр. №31 малярів, штукатурів) посіла ІІІ місце з  професії маляр, Цюпяшук Олег (гр. №32 столярів будівельних, верстатників деревообробних верстатів) посів ІІІ місце з  професії столяр будівельний .

Ознайомитися з повним текстом Проекту плану роботи ліцею можна завантаживши його з сайту(Завантажити Проект Плану роботи ліцею)

Останнє оновлення на Понеділок, 28 вересня 2015 12:10