Матеріальна база
Навчально-адміністративний корпус

Навчально-адміністративний корпус являє собою типове приміщення, побудоване за типовим проектом, де розміщені 22 навчальних кабінети, лабораторії, 3 виробничі майстерні кравців, спортзал, тренажерний зал, бібліотека з книжковим фондом понад 13 тис. книг, актовий зал на 240 місць, їдальня.

Майстерні кравців оснащені різними типами швейних машин. учні мають змогу набути навичок у прокладені машинних швів, виготовленні готових швейних виробів: від постільної білизни до верхнього одягу.

Майстерні в/н

В одноповерховому приміщенні (побудованому за типовим проектом) розміщені навчально-виробничі майстерні будівельного профілю; майстерні ручної обробки деревини, механічної обробки деревини, електрогазозварювальних робіт, малярних, штукатурних робіт, майстерня мулярів, слюсарна майстерня.

Гуртожиток

П'ятиповерхова будівля гуртожитку розрахована на 360 місць, опалюється від власної котельні. На поверхах по 2 житлові секції. Житлова секція включає 8 кімнат для проживання учнів, умивальник, кухню, туалет, кімнату самопідготовки.

На першому поверсі розташований актовий зал, де учні можуть переглянути по телевізору новини і інші передачі, музей бойової слави, світлиця.