Матеріальна база
Навчально-адміністративний корпус
Матеріальна база - Матеріальна база

Навчально-адміністративний корпус являє собою типове приміщення, побудоване за типовим проектом, де розміщені 22 навчальних кабінети, лабораторії, 3 виробничі майстерні кравців, спортзал, тренажерний зал, бібліотека з книжковим фондом понад 13 тис. книг, актовий зал на 240 місць, їдальня.

Майстерні кравців оснащені різними типами швейних машин. учні мають змогу набути навичок у прокладені машинних швів, виготовленні готових швейних виробів: від постільної білизни до верхнього одягу.

Майстерні в/н
Матеріальна база - Матеріальна база

В одноповерховому приміщенні (побудованому за типовим проектом) розміщені навчально-виробничі майстерні будівельного профілю; майстерні ручної обробки деревини, механічної обробки деревини, електрогазозварювальних робіт, малярних, штукатурних робіт, майстерня мулярів, слюсарна майстерня.

Гуртожиток
Матеріальна база - Матеріальна база

П'ятиповерхова будівля гуртожитку розрахована на 360 місць, опалюється від власної котельні. На поверхах по 2 житлові секції. Житлова секція включає 8 кімнат для проживання учнів, умивальник, кухню, туалет, кімнату самопідготовки.

На першому поверсі розташована актова зала, де учні можуть переглянути по телевізору новини і інші передачі,  світлиця.