Калейдоскоп подій
День Святого Валентина PDF Друк
Середа, 12 лютого 2020 15:14

Напередодні Дня Святого Валентина учні груп №15, 35 (кравці), №31( маляри, штукатури) із викладачем технологій Клекоцюк Т.П. оформили фотозону ліцею прикрасами, які створили власноруч.

Останнє оновлення на Середа, 12 лютого 2020 15:16

Ідеальний партнер PDF Друк
Написав Карпук Ю. Я.
Середа, 12 лютого 2020 15:02

У Любомльському професійному ліцеї для лідерів груп був проведений навчально-розвивальний тренінг «Ідеальний партнер», учасниками якого були лідери груп. Провела заняття практичний психолог Юлія Карпук.

Останнє оновлення на Середа, 12 лютого 2020 15:16

Студенти-це такий народ, який не може без пригод!!! PDF Друк
Середа, 20 листопада 2019 15:55

Напередодні відзначення міжнародного дня студента в ліцеї пройшли заходи, в яких здобувачі знань (а в майбутньому – студенти) брали активну участь: голосували, співали, висували свої кандидатури і «запалювали» на дискотеці.

Останнє оновлення на Середа, 20 листопада 2019 15:57

Фотозона - родзинка ліцею PDF Друк
Написав Андрій Климович
Четвер, 17 жовтня 2019 14:22

Фотозона - це не лише елемент декору, а й чудова можливість створити святковий настрій у навчальному закладі, провести цікаво час на перерві, зробити фото на згадку з улюбленими друзями, викладачами, знайомими, а ще – своєрідна візитівка ліцею.

Останнє оновлення на Четвер, 17 жовтня 2019 14:24

День працівників освіти PDF Друк
Понеділок, 07 жовтня 2019 11:11

Одне з прекрасних осінніх свят – День учителя. Урочистості та концерт з нагоди цієї події пройшли у нашому ліцеї у четвер, 3 жовтня.

Директор ліцею, Дутко В.М., привітав усіх працівників з професійним святом  і  вручив грамоти Міністерства освіти і науки України викладачу математики Скороход О.М., Управління освіти, науки та молоді - майстру виробничого навчання Світящук Т.П. та навчального закладу  за заслуги окремим працівникам.

Учні подарували своїм наставникам святковий концерт, а Рада міністрів учнівської республіки нагородила медалями за вагомий внесок у справу навчання і виховання підростаючого покоління усіх педагогів.

Останнє оновлення на Понеділок, 07 жовтня 2019 11:12

« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »