Психологічний тренажер для підлітків PDF Друк

Останнє оновлення на Середа, 25 жовтня 2023 12:49

Всесвітній день запобігання самогубств PDF Друк
П'ятниця, 10 вересня 2021 12:59

10 вересня 2021 року практичним психологом ліцею Зінчук Наталією проведено заняття до Всесвітнього дня запобігання самогубств.

В рамках заходу разом з дітьми ми зателефонували на Національну гарячу дитячу лінію, оператор якої докладно розповів про графік роботи лінії та проблематику звернень дітей. "Життя - найвища цінність " та "проблем,які не можна вирішити,не буває"- висновки,до яких прийшли діти в ході заняття.

Останнє оновлення на П'ятниця, 10 вересня 2021 13:03

«Креативність класного керівника як запорука успішного спілкування з дітьми». PDF Друк
Середа, 16 червня 2021 11:13

В рамках Тижня класного керівника практичний психолог ліцею Наталія Зінчук провела з педагогами заняття з тренінговими вправами «Креативність класного керівника як запорука успішного спілкування з дітьми».

Останнє оновлення на Четвер, 17 червня 2021 09:38

"Я маю право ". PDF Друк
Вівторок, 08 червня 2021 10:56

4 червня практичний психолог ліцею Зінчук Н.Р. провела з учнями 21 групи просвітницьку годину із серії "Я маю право ". Цього разу розмова йшла про булінг, його види, причини,відповідальність за вчинення булінгу,а також про один з його різновидів-кібербулінг.

Останнє оновлення на Вівторок, 08 червня 2021 11:03

З Днем вишиванки,Україно! PDF Друк
Учнівське самоврядування - Калейдоскоп подій
Написав Шайдуліна С. М.
Четвер, 20 травня 2021 00:00

20 травня в Україні відзначають День вишиванки. Учні та педагогічні працівники Любомльського професійного ліцею також долучились до цього свята.

З Днем вишиванки,Україно!

Останнє оновлення на Понеділок, 07 червня 2021 07:57