Увага дистанційне навчання!!! PDF Друк
Увага карантин !!! - Увага карантин !!!
Написав Сильчук Б. І.
Середа, 25 березня 2020 10:15

У зв"язку  з карантиними обмеженнями навчальний процес у ліцеї може проводитись у дистанційній формі за допомогою хмарних технологій Googl.

Інструкція користування хмарними технологіями google додається.

1. Відкрийте будь-який браузер, увійдіть у свій акаунт google, якщо ви не зареєстровані, то потрібно зареєструватися, у випадку, якщо забули пароль, доведеться відновити пароль, та увійти у свій акаунт google.

2. Даний сервіс можна використовувати із телефону, планшета, маючи доступ до мережі інтернет, скачавши додаток ''googlе Клас '' на пристрій, або ж ввести у будь-якому браузері '' classroom.google.com''

3. Відкрийте сервіс чи додаток ''googlе Клас '', або перейдіть за посиланням ''classroom.google.com''.

4. У верхньому правому кутку натисніть на ''+'' та виберіть ''Приєднатися до класу '', у вікні, яке спливе введіть наступний код класу

11 група 6wjcy4j

13 група 7sjgnrv

14 група 5wctqgt

15 група znlgkzg

17 група vu4cfae

22 група is7klvl

23 група b3yblxt

31 група 4mtiast

35 група poah5nx

33 група vdvu7a4

5. Все, ви у системі, далі вибираєте свою групу, у вкладках ''Потік'' та ''Завдання'' переглядайте, та виконуйте завдання, вказівки вчителя на кожний урок згідно розкладу.

6. Розклад уроків можна дізнатися відкривши ''Потік'' зверху на банері, у потоці новин є також розклад, або ж у Google календарі зявиться розклад усіх уроків, та перед початком уроку приходитиме сповіщення.

Дана форма дистанційного навчання рахується, як звичайне навчання, усі записи ведуться у журналі групи згідно розкладу.

У випадку труднощів із використанням сервісу звертайтеся до майстра в\н, класного керівника, старости, задавайте питання у viber ліцею ''067 334 7082'', або ж пишіть на пошту ліцею ''lubomllitsey1@gmail.com''.

Дякуємо за розуміння !!!

Останнє оновлення на П'ятниця, 24 грудня 2021 10:24