forex trading logo

Пошук

Абітурієнту
Контингент за професіями PDF Друк
Написав Андрій Климович   
Вівторок, 11 вересня 2018 07:55

Ліцензований осяг та фактична кількість осіб, які навчаються у закладі.

Контингент за професіями.

(скачать)

Останнє оновлення на Вівторок, 11 вересня 2018 08:04
 
Наказ PDF Друк
Написав Дутко В. М.   
П'ятниця, 17 серпня 2018 07:38

Останнє оновлення на П'ятниця, 17 серпня 2018 07:45
 
ПРАВИЛА ПРИЙОМУ

"Погоджено"

Начальник управління освіти, науки та молоді Волинської обласної державної адміністрації

__________________ Плахотна Л.В.

«01» грудня 2017р.

«Затверджую"

Директор Любомльського професійного ліцею

__________________ Дутко В.М.

«03» грудня 2017р.

ПРАВИЛА ПРИЙОМУ

До Любомльського професійного ліцею на 2018рік

І. Загальна частина

1.1. До Державного професійно-технічного навчального закладу "Любомльський професійний ліцей" приймаються громадяни України.

1.2. Громадяни України мають рівні права на здобуття професійно-технічної освіти відповідно до своїх здібностей і нахилів незалежно від національності, раси, статі, соціального і майнового стану, світоглядних і політичних переконань, ставлення до релігії, віросповідання, стану здоров'я, місця проживання та інших обставин.

Особа,  яку  визнано  біженцем  або  особою, яка потребує додаткового  захисту,  має  рівне  з громадянами України право на  освіту.

Обмеження допускаються за медичними та віковими показниками, а також показниками професійної придатності, що визначаються Кабінетом Міністрів України.

1.3. Прийом громадян до Любомльського професійного ліцею здійснюється для здобуття професій за освітньо-кваліфікаційним рівнем: кваліфікований робітник.

1.4. Прийом громадян на первинну професійну підготовку в рамках  державного/регіонального замовлення здійснюється за рахунок видатків обласного/місцевого бюджету та міжбюджетних трансфертів з державного бюджету.

1.5. Прийом громадян понад державне/регіональне замовлення, а також перепідготовка та підвищення кваліфікації здійснюються за рахунок коштів фізичних і юридичних осіб.

 
Перелік професій

 

На 2018 рік ліцей приймає юнаків і дівчат віком від 15 років на навчання за професіями згідно ліцензії АЕ № 527911від 06.01.2015р.  в такій кількості:

Перелік професій:

з/п

Код за державним класифі-
катором
України

Назва професії

Вимоги до освітнього
рівня
вступників

Обсяг прийому

Термін
навчання

Освітньо-кваліфікаційні
рівні

Форма навчання

Обмеження

1

2

3

4

5

6

7

8

9

1

7124

7423

Столяр будівельний, верстатник деревообробних верстатів

Базова загальна середня освіта

25 осіб

3 роки

4 розряд

3 розряд

денна

Вік після закінчення навчання не менше 16 років

2

7433

кравець

Базова загальна середня освіта

25 осіб

3 роки

4 розряд

денна

Вік після закінчення навчання не менше 16 років

3

5122

кухар

Базова загальна середня освіта

30 осіб

2,8року

4 розряд

денна

Вік після закінчення навчання не менше 16 років

4

7133

7132

штукатур

лицювальник-плиточник

Повна загальна середня освіта

25 осіб

10 міс.

3 розряд

3 розряд

денна

Вік після закінчення навчання не менше 18 років

5

5123

5123

офіціант

бармен

Повна загальна середня освіта

25 осіб

1,5 року

4 розряд

4 розряд

денна

Вік після закінчення навчання не менше 18 років

Професія кухар - наше покликання

З давніх - давен  молода господиня, яка прагнула осягнути всі премудрості кулінарної справи, до всіх дрібниць доходила сама або з допомогою матері. І лише через багато років постійного  практикування жінка могла назватися  справжнім кулінаром.

Тепер, щоб стати кухарем, достатньо поступити на навчання в один з професійних ліцеїв, де готують названих робітників. До таких ліцеїв  належить і Любомльський.

Кухарську майстерність,починаючи з азбуки і до так званих « секретів кухарського мистецтва», учні опановують в обладнаних кабінетах і лабораторії. В дегустаційному залі проводяться вступний і заключний інструктажі. Під час виробничого навчання учні працюють в кухні – лабораторії за робочими столами.

Головне для кухаря – це вміння , фантазія і натхнення, бажання і клопітка праця.

Кухар -  це винахідник який все життя перебуває в пошуку для того щоб творити. Щоб стати кухарем необхідно мати хороший смак,  творчу натуру.

Куховарський фах – один з найпочесніших і найпотрібніший у всі часи, тому наших випускників завжди чекають підприємства громадського харчування.

Якщо Ви вважаєте що ця професія саме для Вас, то пам’ятайте Любомльський професійний  ліцей чекає на Вас.

 

 

Професія Кравець

Починаючи з дитинства, кожна людина бажає гарно одягатися. Як це зробити, щоб було економно, стильно і, головне, модно? Дуже просто – прийти на навчання в наш професійний ліцей, де ви навчитеся цій професії. Будете вміти виготовляти різноманітні швейні вироби – постільну і столову білизну, нічні сорочки, сукні, халати, блузи, спідниці, штани, жакети, чоловічі сорочки…

До ваших послуг навчальні кабінети, майстерні.

 

 

Професія Столяр

Професія столяра не втрачає своєї актуальності. У нас час будь яке будівництво не може обійтись без умілих рук столяра його професіоналізму.

У його руках дерево оживає. Набирає потрібних розмірів і форми, готове служити довго і надійно.

Столяр – багатопрофільна професія, яка дозволяє людині знайти застосування своїм знанням та вмінням у різних галузях. Сучасний столяр виконує на сучасному обладнанні цілий комплекс робіт: займається обробкою деревини, виготовленням виробів з неї, їх монтажем. Жодна будова не може обійтись без столяра. Столяру під силу виготовлення не лише простих виробів з дерева, але і меблів. У столярній справі приховані величезні можливості для раціоналізації та винахідництва.

Якщо ви хочете пізнати таємницю деревини, стань столяром.

 

 

Професія Маляр-штукатур

Професія штукатура, як і майже всі будівельні професії, є досить давньою. Серед оздоблювальних робіт штукатурні на будівництві займають чи не найважливіше місце. За даними археологічних досліджень ще 5 тисяч років тому в будівництві широко використовувалась гіпсова штукатурка, що в перекладі з італійської мови означає "оздоблення, спорядження". Свою назву професія штукатура отримала від основного матеріалу, з яким доводиться мати справу будівельнику. Штукатур - це оздоблювальний робітник що наносить на поверхню різні конструктивні елементи будівлі (стін, перегородок, перекриттів, колон) з метою вирівняти ці поверхні, покращити їх санітарні та теплотехнічні характеристики, надати їм певної форми та фактури. Штукатурні роботи сприяють досягненню довговічності споруд, архітектурно-декоративної привабливості. У роботі штукатур виконує такі основні операції:виготовлення розчину з сухих готових розчинних матеріалів і сумішей; накладання розчину на поверхню, що підлягає штукатурці; вирівнювання та загладжування поверхонь тощо. Результати роботи штукатура завжди на видноті, тому кажуть, що його робота є візитною карткою всіх будівельників, які споруджували будівлю. Штукатур є тим будівельним фахівцем, від якості роботи якого залежить, як буде виглядати будинок після введення його в експлуатацію. Висококваліфікований штукатур за своїм рівнем наближається до художника. Результати роботи штукатура завжди на видноті, тому кажуть, що його робота є візитною карткою всіх будівельників, які споруджували будівлю.

Професія «маляра» має багатовікову історію. Люди здавна прикрашали своє житло, храми, палаци. Нині на будь-якому будівництві: житлового будинку, промислової споруди чи приміщення громадянського призначення неодмінно наступає відповідальний момент оздоблювальних робіт. Саме після них можна говорити, що новий об'єкт завершено. В будівництві роль маляра дуже велика. Де штукатур, там і маляр - так вони і йдуть один за одним. Маляр покриває фарбами і лаками стіни, стелі, підлоги, двері і інші елементи будівель і споруд при їх остаточній обробці. Маляр не лише забарвлює поверхні, але і обклеює їх шпалерами і іншими гнучкими облицювальними матеріалами. Пішли в минуле ті часи, коли маляр користувався лише кистю і відром. Сучасний маляр широко користується можливими інструментами і механізмами. Це електрозмішувачі, шліфувальні машини, електрощітки, електричні краскопульти, агрегати для пневматичного розпилювання малярних складів та ін. Маляр не лише працює з цими механізмами, але і регулює їх і настроює. Також фахівець повинен добре знатися на законах гармонійного поєднання кольорів. Хороший маляр той, хто відчуває незадоволення, коли бачить неправильно підібрані фарби або недбале забарвлення. Маляр живе в світі фарб, як музикант в світі звуків. Основне навантаження в роботі маляра падає на зір. Гострота зорового розрізнення потрібна для контролю якості поверхні (жорсткостей, горбків, подряпин, вм'ятин). Дії маляра відрізняються ритмічністю, причому робоче навантаження в основному падає на провідну руку. Певне значення має відчуття рівноваги, оскільки маляру часто доводиться працювати на висоті (на підмостях, сходах, козлах, люльках). Важливу роль в роботі маляра відіграють розумові процеси. Йому потрібно робити розрахунки малярних складових, вимірювати площу забарвлення, знатися на технологічній документації. Окрім художнього смаку, кольоровідчуття і окоміру, дуже велике значення має акуратність, оскільки маляр працює в основному з рідкими матеріалами, які мають здатність розбризкуватися, стікати. Тому необхідно завжди точно дозувати як свої рухи, так і кількість фарби, що наноситься на поверхню. Акуратність також необхідна при обклеюванні стін шпалерами, оскільки вони легко забруднюються і рвуться в процесі роботи. Особливо важлива акуратність для маляра у зв'язку з тим, що його професія відноситься до профілю обробних робіт. Це кінцеві операції, після яких все в новій будівлі повинно бути чистим і красивим, без плям і помарок. Маляр вирушає з будівництва останнім, його робота завершує всю працю колективу будівельників. Він приносить радість людям, що заселяються в нові квартири: це дозволяє йому самому переживати почуття величезного задоволення. Справжній маляр - хороший художник.

 

 

 
Перелік документів

3.1. Вступники подають особисто заяву про вступ до Любомльського професійного ліцею, вказуючи обрану професію, форму навчання, місце проживання, до якої додають:

· документ про освіту (оригінал) за умови вступу на денну форму навчання за державним/регіональнимзамовленням; в інших випадках – оригінал або завірену копію;

· медичну довідку за формою 086-О;

· 6 фотокарток розміром 3 х 4 см;

· копію паспорта або свідоцтва про народження вступника;

· копію посвідчення про приписку до призовної дільниці

· копії документів, що дають право на пільги до вступу в Любомльський професійний ліцей (за наявності).

Вступники пред’являють особисто документ, що посвідчує особу та громадянство (паспорт громадянина України, військовий квиток або посвідчення про приписку (відповідно до вимог статті 14 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу»), свідоцтво про народження – для осіб, які за віком не мають паспорта, або інший документ, який засвідчує особу і громадянство).

3.2. Особи, які направляються на навчання підприємствами, установами, організаціями, додають до заяви про вступ відповідний документ.

 
« ПочатокПопередня12НаступнаКінець »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Вхід користувачівЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ditypolice@mvs.gov.uaЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Профорієнтаційний термінал Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Волинській області

Офіційний сайт Шацького благочиння Володимир-Волинської єпархії

Paradise Hosting Ukraine

Система Orphus
.