forex trading logo

Пошук

Перелік професій

 

На 2018 рік ліцей приймає юнаків і дівчат віком від 15 років на навчання за професіями згідно ліцензії АЕ № 527911від 06.01.2015р.  в такій кількості:

Перелік професій:

з/п

Код за державним класифі-
катором
України

Назва професії

Вимоги до освітнього
рівня
вступників

Обсяг прийому

Термін
навчання

Освітньо-кваліфікаційні
рівні

Форма навчання

Обмеження

1

2

3

4

5

6

7

8

9

1

7124

7423

Столяр будівельний, верстатник деревообробних верстатів

Базова загальна середня освіта

25 осіб

3 роки

4 розряд

3 розряд

денна

Вік після закінчення навчання не менше 16 років

2

7433

кравець

Базова загальна середня освіта

25 осіб

3 роки

4 розряд

денна

Вік після закінчення навчання не менше 16 років

3

5122

кухар

Базова загальна середня освіта

30 осіб

2,8року

4 розряд

денна

Вік після закінчення навчання не менше 16 років

4

7133

7132

штукатур

лицювальник-плиточник

Повна загальна середня освіта

25 осіб

10 міс.

3 розряд

3 розряд

денна

Вік після закінчення навчання не менше 18 років

5

5123

5123

офіціант

бармен

Повна загальна середня освіта

25 осіб

1,5 року

4 розряд

4 розряд

денна

Вік після закінчення навчання не менше 18 років

Професія кухар - наше покликання

З давніх - давен  молода господиня, яка прагнула осягнути всі премудрості кулінарної справи, до всіх дрібниць доходила сама або з допомогою матері. І лише через багато років постійного  практикування жінка могла назватися  справжнім кулінаром.

Тепер, щоб стати кухарем, достатньо поступити на навчання в один з професійних ліцеїв, де готують названих робітників. До таких ліцеїв  належить і Любомльський.

Кухарську майстерність,починаючи з азбуки і до так званих « секретів кухарського мистецтва», учні опановують в обладнаних кабінетах і лабораторії. В дегустаційному залі проводяться вступний і заключний інструктажі. Під час виробничого навчання учні працюють в кухні – лабораторії за робочими столами.

Головне для кухаря – це вміння , фантазія і натхнення, бажання і клопітка праця.

Кухар -  це винахідник який все життя перебуває в пошуку для того щоб творити. Щоб стати кухарем необхідно мати хороший смак,  творчу натуру.

Куховарський фах – один з найпочесніших і найпотрібніший у всі часи, тому наших випускників завжди чекають підприємства громадського харчування.

Якщо Ви вважаєте що ця професія саме для Вас, то пам’ятайте Любомльський професійний  ліцей чекає на Вас.

 

 

Професія Кравець

Починаючи з дитинства, кожна людина бажає гарно одягатися. Як це зробити, щоб було економно, стильно і, головне, модно? Дуже просто – прийти на навчання в наш професійний ліцей, де ви навчитеся цій професії. Будете вміти виготовляти різноманітні швейні вироби – постільну і столову білизну, нічні сорочки, сукні, халати, блузи, спідниці, штани, жакети, чоловічі сорочки…

До ваших послуг навчальні кабінети, майстерні.

 

 

Професія Столяр

Професія столяра не втрачає своєї актуальності. У нас час будь яке будівництво не може обійтись без умілих рук столяра його професіоналізму.

У його руках дерево оживає. Набирає потрібних розмірів і форми, готове служити довго і надійно.

Столяр – багатопрофільна професія, яка дозволяє людині знайти застосування своїм знанням та вмінням у різних галузях. Сучасний столяр виконує на сучасному обладнанні цілий комплекс робіт: займається обробкою деревини, виготовленням виробів з неї, їх монтажем. Жодна будова не може обійтись без столяра. Столяру під силу виготовлення не лише простих виробів з дерева, але і меблів. У столярній справі приховані величезні можливості для раціоналізації та винахідництва.

Якщо ви хочете пізнати таємницю деревини, стань столяром.

 

 

Професія Маляр-штукатур

Професія штукатура, як і майже всі будівельні професії, є досить давньою. Серед оздоблювальних робіт штукатурні на будівництві займають чи не найважливіше місце. За даними археологічних досліджень ще 5 тисяч років тому в будівництві широко використовувалась гіпсова штукатурка, що в перекладі з італійської мови означає "оздоблення, спорядження". Свою назву професія штукатура отримала від основного матеріалу, з яким доводиться мати справу будівельнику. Штукатур - це оздоблювальний робітник що наносить на поверхню різні конструктивні елементи будівлі (стін, перегородок, перекриттів, колон) з метою вирівняти ці поверхні, покращити їх санітарні та теплотехнічні характеристики, надати їм певної форми та фактури. Штукатурні роботи сприяють досягненню довговічності споруд, архітектурно-декоративної привабливості. У роботі штукатур виконує такі основні операції:виготовлення розчину з сухих готових розчинних матеріалів і сумішей; накладання розчину на поверхню, що підлягає штукатурці; вирівнювання та загладжування поверхонь тощо. Результати роботи штукатура завжди на видноті, тому кажуть, що його робота є візитною карткою всіх будівельників, які споруджували будівлю. Штукатур є тим будівельним фахівцем, від якості роботи якого залежить, як буде виглядати будинок після введення його в експлуатацію. Висококваліфікований штукатур за своїм рівнем наближається до художника. Результати роботи штукатура завжди на видноті, тому кажуть, що його робота є візитною карткою всіх будівельників, які споруджували будівлю.

Професія «маляра» має багатовікову історію. Люди здавна прикрашали своє житло, храми, палаци. Нині на будь-якому будівництві: житлового будинку, промислової споруди чи приміщення громадянського призначення неодмінно наступає відповідальний момент оздоблювальних робіт. Саме після них можна говорити, що новий об'єкт завершено. В будівництві роль маляра дуже велика. Де штукатур, там і маляр - так вони і йдуть один за одним. Маляр покриває фарбами і лаками стіни, стелі, підлоги, двері і інші елементи будівель і споруд при їх остаточній обробці. Маляр не лише забарвлює поверхні, але і обклеює їх шпалерами і іншими гнучкими облицювальними матеріалами. Пішли в минуле ті часи, коли маляр користувався лише кистю і відром. Сучасний маляр широко користується можливими інструментами і механізмами. Це електрозмішувачі, шліфувальні машини, електрощітки, електричні краскопульти, агрегати для пневматичного розпилювання малярних складів та ін. Маляр не лише працює з цими механізмами, але і регулює їх і настроює. Також фахівець повинен добре знатися на законах гармонійного поєднання кольорів. Хороший маляр той, хто відчуває незадоволення, коли бачить неправильно підібрані фарби або недбале забарвлення. Маляр живе в світі фарб, як музикант в світі звуків. Основне навантаження в роботі маляра падає на зір. Гострота зорового розрізнення потрібна для контролю якості поверхні (жорсткостей, горбків, подряпин, вм'ятин). Дії маляра відрізняються ритмічністю, причому робоче навантаження в основному падає на провідну руку. Певне значення має відчуття рівноваги, оскільки маляру часто доводиться працювати на висоті (на підмостях, сходах, козлах, люльках). Важливу роль в роботі маляра відіграють розумові процеси. Йому потрібно робити розрахунки малярних складових, вимірювати площу забарвлення, знатися на технологічній документації. Окрім художнього смаку, кольоровідчуття і окоміру, дуже велике значення має акуратність, оскільки маляр працює в основному з рідкими матеріалами, які мають здатність розбризкуватися, стікати. Тому необхідно завжди точно дозувати як свої рухи, так і кількість фарби, що наноситься на поверхню. Акуратність також необхідна при обклеюванні стін шпалерами, оскільки вони легко забруднюються і рвуться в процесі роботи. Особливо важлива акуратність для маляра у зв'язку з тим, що його професія відноситься до профілю обробних робіт. Це кінцеві операції, після яких все в новій будівлі повинно бути чистим і красивим, без плям і помарок. Маляр вирушає з будівництва останнім, його робота завершує всю працю колективу будівельників. Він приносить радість людям, що заселяються в нові квартири: це дозволяє йому самому переживати почуття величезного задоволення. Справжній маляр - хороший художник.

 

 

 

Вхід користувачівЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ditypolice@mvs.gov.uaЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Профорієнтаційний термінал Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Волинській області

Офіційний сайт Шацького благочиння Володимир-Волинської єпархії

Paradise Hosting Ukraine

Система Orphus
.