Методичний кабінет
Завершився творчий звіт педпрацівників, які атестуються у 2021році PDF Друк
Четвер, 25 лютого 2021 13:20

Згідно з перспективним планом атестації педагогічних працівників у 2020/2021 н.р. проходять атестацію 11 членів нашого педколективу.

Останнє оновлення на Четвер, 25 лютого 2021 13:37

Тімбілдінг із членами МК будівельних професій PDF Друк
П'ятниця, 19 лютого 2021 10:32

Тімбілдінг із членами МК будівельних професій провела методист ліцею Грищук В.С.

Останнє оновлення на Четвер, 25 лютого 2021 13:09

Відбувся воркшоп з головами МК «В гармонії з самим собою» PDF Друк
Понеділок, 01 лютого 2021 13:18

Відбувся воркшоп з головами МК «В гармонії з самим собою»

Останнє оновлення на Четвер, 25 лютого 2021 13:09

Як проводити «коригувальне навчання» - методичні рекомендації МОН PDF Друк
Середа, 02 вересня 2020 10:09

У МОН радять на початку року провести опитування учнів 2-11-х класів, щоб перевірити засвоєння матеріалу за минулий рік.

Про це йдеться в інструктивно - методичних рекомендаціях щодо навчання у 2020-2021н.р.

Вчителям рекомендують приділити більше уваги повторенню вивченого матеріалу, зокрема під час дистанційного навчання, зауважили на сайті НУШ.

«Слід зазначити, що оцінки за такі діагностичні роботи не бажано виставляти до класного журналу, адже вони є орієнтиром для визначення рівня залишкових знань і вмінь. Відповідно до результатів, спланувати роботу (колективну або індивідуальну) щодо актуалізації окремих тем, систематизації знань та вмінь, практичного закріплення тощо.

Тривалість періоду такого навчання кожен вчитель визначає самостійно: попередньо планує з урахуванням досвіду організації дистанційного навчання в минулому році, вносить певні корективи до плану після проведення діагностичних робіт», — зазначають у відомстві.

Інструктивно-методичні рекомендації PDF Друк
Вівторок, 18 серпня 2020 14:55

Інструктивно-методичні рекомендації щодо викладання навчальних предметів у закладах загальної середньої освіти у 2020/2021 навчальному році

Організація освітньої діяльності у закладах загальної середньої освітиу 2020/2021 навчальному році здійснюватиметься відповідно до законів України «Про освіту»,«Про повну загальну середню освіту», Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» на період до 2029 року (схвалена розпорядженням Кабінету