Новини ліцею
Новий рік завітав у ліцей PDF Друк
Написав Козир О. О.
П'ятниця, 27 грудня 2019 11:48

Закінчення першого семестру навчального року  співпадає з довгоочікуваними Новорічними  та Різдвяними святами, яких так чекають  і діти, і дорослі. 25 грудня в ліцеї завітала Новорічна казка разом з Дідом Морозом, Снігуронькою, подарунками, танцями, піснями.

Останнє оновлення на Субота, 28 грудня 2019 11:08

Ліцеїсти створюють новорічну атмосферу PDF Друк
Написав Мохнюк О. П.
Середа, 25 грудня 2019 00:00

Напередодні Нового 2020 року та Різдва Христового члени Ради міністрів учнівської республіки та учасники євроклубу «Ровесник» Любомльського професійного ліцею створювали новорічну атмосферу, затишок,                             оформляли фотозони, актову залу та коридори,  прикрашали ялинки, допомагали оздобити костел Святої Трійці та взяли участь у різдвяній месі, яку відслужив отець Ян Бурас. Євроклубівці привітали з Різдвом Христовим прихожан костелу та гостей, зробили спільну світлину на пам'ять.

Останнє оновлення на П'ятниця, 27 грудня 2019 10:26

В ліцеї завершилася Декада професій кухар, бармен, офіціант, кравець. PDF Друк
Написав Грищук В. С.
Понеділок, 23 грудня 2019 11:25

Цікаві різноманітні конкурси, позаурочні заходи, майстер-класи формували стійкий інтерес до обраної професії, надихали розвивати уяву, сміливо експериментувати, творити, насолоджуватися успіхами.

Останнє оновлення на Понеділок, 23 грудня 2019 11:31

Творча зустріч PDF Друк
Написав Козир О. О.
П'ятниця, 20 грудня 2019 11:03

18 грудня учні ліцею разом з своїми наставниками були присутні на зустрічі із відомим українським письменником, драматургом журналістом, уродженцем с. Згорани Любомльского району Володимиром Лисом та українською поетесою, прозаїком, публіцистом Надією Гуменюк.

Останнє оновлення на П'ятниця, 20 грудня 2019 11:14

Першість області з баскетболу PDF Друк
Написав Доротюк Т. Р.
Понеділок, 16 грудня 2019 16:43

14-15 грудня 2019 року  на базі Нововолинського ЦПТО проводились обласні змагання з баскетболу серед юнаків.

Останнє оновлення на Понеділок, 16 грудня 2019 16:56

« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »