Новини ліцею
Цифрові інструменти в дії PDF Друк
Написав Administrator
Четвер, 12 січня 2023 09:10

Відбулися педагогічні читання у формі воркшопу «Цифрові інструменти в дії».

У наш час технології та освіта сплетені досить тісно, практично у кожного педагога є свої улюблені цифрові інструменти, які він використовує у своїй роботі, і які дозволяють йому привернути увагу учнів під час цікавих, захоплюючих занять. Які ресурси, інструменти й платформи стануть справжньою знахідкою для тих, що втомилися до пізньої ночі адаптувати формат кожного заняття до онлайну?

Саме досвідом роботи з такими інструментами ділилися зі своїми колегами виступаючі. Радили виокремити найбільш помічні інструменти і користуватися ними на постійній основі, «подружитись» з ними та відточити майстерність їх використання до автоматизму».

Останнє оновлення на Четвер, 12 січня 2023 09:41

Благодійний турнір з волейболу PDF Друк
Написав Адміністрація
Середа, 07 грудня 2022 12:34