Новини ліцею
Ми учасники обласного свята «Бурштинова осінь»м PDF Друк
Написав Грищук В.С.
Середа, 10 жовтня 2018 11:43

Вишукані вироби представили наші кухарі – учні, при допомозі майстрів в/н, на кулінарний фестиваль «Заяви про себе і свою професію» в рамках обласного свята «Бурштинова осінь», який відбувся на території ресторації «Добра  хата».

Останнє оновлення на Середа, 10 жовтня 2018 13:12

Вшанування видатного українського педагога, публіциста, поета, письменника. PDF Друк
Написав Грищук В.С.
Понеділок, 08 жовтня 2018 14:38

Згідно плану заходів з відзначення у 2018році 100-річчя від дня народження Василя Сухомлинського  в ліцеї відбулися:

- педагогічні читання «Василь Сухомлинський: великий українець, педагог, гуманіст» ,  де педпрацівники знайомился з історією життя великого педагога,  використанням творчої спадщини В. Сухомлинського у сучасній освітньо-виховній теорії та практиці

Свято Дня учителя PDF Друк
Написав Козир О. О.
П'ятниця, 05 жовтня 2018 11:27

У перший тиждень жовтня країна урочисто відзначає День працівників освіти.

Останнє оновлення на П'ятниця, 05 жовтня 2018 11:51

Осінній вернісаж PDF Друк
Написав Мохнюк О. П.
Середа, 03 жовтня 2018 07:05

В четвер, 27 вересня, в ліцеї проходило традиційне щорічне Свято осені. Учні підготували чудові композиції з квітів та овочів, в яких продемонстрували свою фантазію, творчість, креативність. Особливо вразили витвори груп №15 «Замріяна осінь», №35 «Я-мавка лісова», №21 «Осінь наша, осінь», №13 «Як Капуста Капустівна квасила капусту» та інші.

Учитель добра і краси PDF Друк
Написав Козир О. О.
Вівторок, 02 жовтня 2018 07:54

27 вересня 2018 року в актовій залі Любомльського професійного ліцею відбувся захід присвячений 100-річчю від дня народження українського педагога, публіциста, письменника, поета Василя Олександровича Сухомлинського «Учитель добра і краси».

« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL