Відкриття школи польської мови PDF Друк
Євроклуб - Євроклуб "Ровесник"
Середа, 22 квітня 2015 00:00

28 квітня 2015 року учасники євроклубу «Ровесник» та учні ліцею були запрошені на відкриття школи польської мови, що відбувалось у Любомльській гімназії, за сприянням українсько-польського Товариства ім. Огінського.

Наші учні мали змогу поспілкуватись із представниками польських освітніх делегацій: із панствової вищої школи заводової м. Хелма, та Люблінського заводового ліцею.

Цікавими були розповіді про європейську та зокрема польську освіту. В знак подяки відбувся святковий концерт на якому наші учні Бондарович Костя та Чуб Юлія виконали пісню польською мовою «Польські квіти»

Останнє оновлення на Четвер, 30 квітня 2015 14:30