День відкритих дверей у ліцеї PDF Друк
Написав Мохнюк О. П.
Понеділок, 11 березня 2019 09:28

У середу, 6 березня, ліцей гостинно відчинив двері для учнів шкіл регіону. До нас завітали випускники 9-х та 11-х класів Любомльських ЗЗСО І-ІІІ ст. №2 та №3, Куснищанського ЗЗСО І-ІІІ ст., Запільського ЗЗСО І-ІІ ст.,Хворостівського НВК, Головнянського ліцею та інші.

З вітальним словом до всіх присутніх звернувся директор ліцею Дутко В.М., який ознайомив з умовами вступу і особливостями навчання у ліцеї. Заступник директора з НВР Мохнюк О.П. розповіла історію створення ліцею,   організацію позаурочної роботи, поділилася досягненнями учнів за цей навчальний рік.

Хвилини естетичної насолоди подарували гостям учасники гуртка «Мистецтво художнього слова», вокальний ансамбль «Перевесло», солістка Валентина Клекоцюк та, звичайно ж, дівчатка, майбутні кравчині - учасниці демонстрації моделей одягу.

Учні могли долучитися до участі у майстер-класах з професій кухар та створити «3D желе», продегустувати фіточаї, які люб’язно пропонували їм майбутні офіціанти - бармени, спробувати свої сили у нанесенні рідких шпалер та попрацювати на справжньому деревообробному верстаті!!!

Такі заходи сприяють профорієнтації школярів, допомагають визначитися з майбутнім вибором професії та піднімають престиж навчального закладу!

Останнє оновлення на Понеділок, 11 березня 2019 09:38