Конкурс професійної професії PDF Друк
Написав Хомич С. Ф.
П'ятниця, 26 квітня 2019 09:26

В Любомльському професійному ліцеї проводився перший етап  Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів груп офіціантів.

В програмі були два тури теоретичні і практичні де взяли участь 4 учасники, які  продемонстрували чвої  знання і вміння. Найбільшу кількість балів набрала Козуб Надія, Назарук Ярослава. Вони також взяли участь у ІІ етапі обласного Всеукраїнського  конкурсу фахової майстерності серед учнів ЗП(ПТ)О з професії ”офіціант„який відбувся 11 квітня в ресторані ”Добра хата„ , с.Зміїнець де Назарук Ярослава зайняла ІІІ місце була нагороджена грамотою і цінним подарунком.

Останнє оновлення на П'ятниця, 26 квітня 2019 09:52