День Матері PDF Друк
Написав Голян О. І.
Неділя, 12 травня 2019 15:39

Травень - місяць, багатий на свята, найпишніша та найпрекрасніша пора весни. Одним із найбільш зворушливих і близьких серцю кожної людини є День Матері - свято, яке ми відзначаємо у другу неділю травня. Саме в цей день усі вшановують і матір-неньку, і матір-землю, і Матінку Божу.

І ми низько вклоняємося тобі,

Мати роду людського.

Ім'я твоє- Жінка!

Саме  такими словами 7 травня 2019р. розпочався святковий захід «Мамо рідна, хай святиться ім’я твоє!» в Любомльському професійному ліцеїі. Цьогорічне свято підготували і провели учні групи №21 ІI курсу з класним керівником Голян О.І. та майстрами в/н Тарасевич В.М. ,Борсук П.В.

Ведучі свята Стоянович Олег,  Таранова Євгенія, Кулачук Лілія та Лобов Тарас розповіли історію святкування Дня Матері, традиції  проведення цього свята в Україні.

Під час виховного заходу виконувалися пісні про маму (Клекоцюк Валентина, Сидор Тетяна), вірші про Україну-неньку та рідну матусю (Вербінський Станіслав, Мельничук Максим, Кролевич Тарас,Михайлюк Владислав).

Запрошені на захід учні, працівники ліцею, викладачі мали можливість перейнятися зворушливою атмосферою свята, переглядаючи відеоролики про маму.Та не тільки сльози розчулення блищали на очах присутніх, позитивний настрій  забезпечила сценка із життя звичайної української родини про взаємини мами і сина, мами і дочок.

Свою шану та повагу до матерів учні  намагалися передати в кожному слові, в кожній пісні, у кожному русі. Тут звучали слова вдячності і  трепетної любові, святково прикрашена зала була наповнена теплом та ласкою усміхнених поглядів жінок, чистотою та щирістю глядацьких емоцій.

Так - все найкраще, що є на землі, починається з Мами. Без Матері, як без Природи, не може обійтися людство. Тож давайте любити і цінувати наших найрідніших у світі людей -  Матусь – щохвилини, а не лише у святкові дні.

Останнє оновлення на Неділя, 12 травня 2019 16:01