Вишиваний четвер PDF Друк
Написав Козир О. О.
П'ятниця, 17 травня 2019 08:59

Традиційно у цей день кожен українець одягає вишиванку і виходить у ній на навчання або роботу. Ось і цьогоріч ця традиція об’єднала  учнів, вчителів, майстрів, працівників Любомльського професійного ліцею, адже свято проходить у нас не вперше.

Вранці бібліотекар ліцею  разом з учнями 23 групи провели інформаційно - просвітницьку годину «Вишиванка – генетичний код України ». Присутні дізналися про історію української вишивки, значення кольорів та символів, про те, що кожному регіону України притаманна своя вишивка. А також переглянули  відеокліпи  про символіку узорів на вишиванці та різновиди вишиванок.

Учні із задоволенням відгукнулися на оголошений заздалегідь  фотоконкурс «вишиване селфі». Переможці отримали солодкі призи, а ми можемо помилуватися чудовими світлинами.

На протязі усього дня панував піднесений настрій, почуття гордості  за те , що ми - українці. Тож  носімо на долю і щастя вишиванку, наш національний оберіг!

Останнє оновлення на П'ятниця, 17 травня 2019 09:18