Свято польської культури PDF Друк
Написав Мохнюк О. П.
Понеділок, 10 червня 2019 15:12

У суботу, 8 червня, в міському будинку культури проходили урочистості з нагоди святкування 10 річниці діяльності товариства польської культури ім. Міхала Огінського.

На свято були запрошені учні міських щкіл, які вивчають польську мову, та гості з товариств польської культури з м. Ковеля, Нововолинська, Нетішина (Хмельницька обл.), професійний гурт «Буг-бенд» з м.Бреста (Білорусія) .У концертній прогамі брала участь і учениця нашого ліцею Клекоцюк Валентина з піснею Zdzislawy Sośnickej „Kochac znaczy życ”.

Валентина та її керівник Залевський Андрій Андрійович удостоєні дипломів за активну участь у фестивалі.

Останнє оновлення на Понеділок, 10 червня 2019 15:21