Виробнича практика PDF Друк
Написав Романюк Н. І.
Вівторок, 13 серпня 2019 08:58

Завершується  виробнича практика у групі кухарів першого курсу. Першими виконували пробні кваліфікаційні роботи учні, які  проходять практику в дитячому оздоровчому таборі ”Супутник„ (с.Світязь Шацького району).

Дирекція табору долучилася до організації проведення пробних кваліфікаційних робіт.

Роботу учнів оцінювали: директор ліцею, майстер виробничого навчання, директор табору, шеф-кухар їдальні, старший вихователь, вихователь, вожаті.

Спочатку учні презентували свої страви, потім проходила дегустація і оцінювання. Всі присутні високо оцінили якість приготовлених учнями страв. Дирекція табору позитивно характеризувала роботу кожного учня під час практики.

Після завершення дегустації і оголошення результатів всі учні отримали від дирекції табору квіти та подарунки в знак подяки за свою працю.

Останнє оновлення на П'ятниця, 16 серпня 2019 14:30