У колективі жити з усіма дружити PDF Друк
Написав Пархонюк І.А.
Понеділок, 23 вересня 2019 08:16

18 вересня, у Любомльському  професійному ліцеї, під керівництвом практичного психолога Пархонюк І. А., було проведено адаптаційний тренінг для першокурсників  "У колективі жити з усіма дружити".

Метою заняття було: вивчити психологічні  особливості учнів ліцею на першому етапі навчання, виявити чинники, що впливають на динаміку і якість адапційного процесу, розробити систему рекомендацій, що зможуть зебезпечити підвищення ефективності навчальної діяльності та дозволять молоді успішно функціонувати і розвиватися в учнівському середовищі.

Впродовж тренінгу ліцеїсти разом із психологом виконали кількі  цікавих вправ, спрямованих на зміцнення розуміння та довіри між учнями, посилення їхньої комадної ефективності. Так, однією з найбільш показових стала вправа "Спільний проект", під час якої учасники змогли відчути наскільки важливою при виконанні спільного завдання може бути довіра, фізична і моральна підтримка. А от динамічна  вправа з м"ячем яскраво  проілюструвала поведінку учнів у ситуації, де виникла необхідність одночасно співпрацювати з багатьма різними людьми, аби учасники у такий спосіб зрозуміли, як часто недопрацювання чи помилка у власній дії призводить до зниження ефективності всього колективу. Загалом, запропоновані вправи стануть в нагоді ліцеїстам не лише у їх повсякденному спілкуванні з друзями чи в родинному колі, яле й зможуть допомогти їм у різних складних навчальних й життєвих ситуаціях.

Останнє оновлення на Понеділок, 23 вересня 2019 09:00