Людина в світ прийшла,щоб жити, PDF Друк
Написав Рядинских М. Б.
Вівторок, 24 вересня 2019 06:42

Людина в світ прийшла,щоб жити,

Учитись,мріяти ,любить.

Щоб все на світі знати,вміти

Й добро на цій землі творить.

У гуртожитку Любомльського професійного ліцею відбулася година спілкування «Світ захоплень»,організована вихователем Глущенко М.Є. Діти говорили про свої мрії,захоплення,дізнавалися чим цікавляться ровесники. Адже кожна людина має свої вподобання,прагне до чогось незвичайного, хоче проявити себе. Виникає питання,а коли у людини з’являються захоплення ? Напевне в дитинстві,коли дитина починає гратися і усвідомлювати,що їй подобається. Ніщо не звеличує людину так ,як праця. Учні ліцею вирішили розповісти та поділитися тим,над чим вони працюють, чим займаються у вільний час.

Спочатку діти читали вірші про працю, трудолюбивість :

Без діла зразу слабне сила,

Відновить силу – труд.

Робота добрим людям мила,

Про це ти не забудь.

Учениця 3 курсу,Ольга Федонюк,розповіла, як відкрила у собі талант до співу. « З самого дитинства я насолоджувалася співом своєї бабусі, починаючи з колискової і закінчуючи українськими народними. Спочатку я уважно слухала та запам’ятовувала, а з часом почала наспівувати. Зараз, коли минуло багато років, я не збираюся зупинятися на досягнутому». Далі Оля виконала пісню «Обійми».

Наступним був виступ учениці Лілії Кулачук, яка показала майстер – клас по виготовленню солодких букетів з паперу. В процесі Ліля розповідала, як ще з дитинства збирала камінці, скельця і різні дрібнички та за допомогою клею робила композиції. А далі вишивка нитками, бісером, різні техніки роботи з папером. Діти приєдналися та спробували робити квіти з солодкою серединою.

Звичайно про захоплення можна говорити ще і ще. Не знаю чи є людина, яка б нічим не цікавилася. Головне – мати улюблене заняття, щось робити. Як писав великий педагог В.О. Сухомлинський – « Ти не завжди будеш дитиною. Ми з’являємося на світ і спочатку буваємо маленькими дітьми для того, щоб ставши дорослими, залишити свій слід на землі, прожити життя справжніми людьми».

Рядинських М. Б.

Останнє оновлення на Вівторок, 24 вересня 2019 06:49