Плекаймо доброту PDF Друк
Написав Мохнюк О. П.
Середа, 02 жовтня 2019 22:07

1 жовтня, у День ветерана України, Міжнародний день літніх людей, Міжнародний день музики учні ліцею відвідали, з благодійним концертом, психоневрологічний інтернат у с.Руда Любомльського району. Мешканці інтернату залюбки смакували пиріжками, які спекли для них учні-кухарі, з  теплотою та радістю слухали вокальні номери юних артистів та щиро запрошували приїздити частіше в гості.

Такі відвідини сприяють моральному вихованню підростаючого покоління: вчать їх бути добрими, толерантними один з одним, з людьми з обмеженими можливостями, цінувати свої можливості, своїх батьків, поважати людей старшого віку.

Останнє оновлення на Середа, 02 жовтня 2019 22:32