Цікава мандрівка PDF Друк
Написав Козир О. О.
Четвер, 17 жовтня 2019 14:49

Прекрасної осінньої днини, 16 жовтня, лідери учнівських груп та переможці ліцейного конкурсу "Козацькі забави" здійснили  захоплюючу подорож до Луцька.

Спочатку милувалися архітектурою і мальовничим краєвидом Луцького замку, одним з найбільших, найдавніших і найкраще збережених замків в Україні. Екскурсовод розповів про його засновників та історію спорудження.

Учні  побували у В"їздній вежі та спустилися до підземелля.

У другій половині дня учні відвідали ТРЦ "Порт-Сіті",пограли у боулінг, покаталися на роликах, переглянули  українську історичну драму "Захар Беркут", поласували  смачною піцою. Море позитивних емоцій, яскравих світлин та веселих спогадів залишиться в пам"яті учнів.

Останнє оновлення на Понеділок, 21 жовтня 2019 07:00