Майстер-клас показують віртуози кухарської справи з Естонії PDF Друк
Написав Грищук В.С.
П'ятниця, 01 листопада 2019 11:38

В рамках ІІ етапу Міжнародного проекту «Надання досвіду Естонії для підтримки реформи професійної освіти в Україні» на Волині перебувала делегація з Естонії.

У Любомльському професійному ліцеї проходив майстер-клас з приготування святкового обіду. Його проводили педагоги Таллінської школи обслуговування – майстер-викладач Марія Стулова і майстер виробничого навчання Світлана Єлфімова.

Брали участь у майстер-класі педагоги-кухарі, учні, колишні випускники ліцею, представники закладів професійної освіти Волині, Рівненщини, Хмельниччини.

Майстри з Естонії створили невимушену, дружню, творчу атмосферу. «Працювати з ними було великою честю і задоволенням», - говорили учасники майстер-класу.

Неперевершені страви, оформлені у скандинавському стилі, не залишили нікого байдужими.

Всі учасники майстер-класу отримали сертифікати.

Останнє оновлення на П'ятниця, 01 листопада 2019 12:52