Новий рік завітав у ліцей PDF Друк
Написав Козир О. О.
П'ятниця, 27 грудня 2019 11:48

Закінчення першого семестру навчального року  співпадає з довгоочікуваними Новорічними  та Різдвяними святами, яких так чекають  і діти, і дорослі. 25 грудня в ліцеї завітала Новорічна казка разом з Дідом Морозом, Снігуронькою, подарунками, танцями, піснями.

Розпочалося свято театралізованим дійством «У цей казковий дивний час, чарівний рік іде до нас» літературної студії «Порив». Присутніх розважили захоплюючі образи Солохи, Летючої Миші , Лисички, Чортика. Учні груп підготували цікаві художні номери, де показали свої таланти, вміння та подарували незабутні враження та позитивні емоції.

На завершення присутні дружно підспівували музичному гурту «Перевесло»,  який виконав низку різдвяних колядок.  Усі учасники свята отримали солодкі подарунки .

Ввечері усіх любителів танців зібрала запальна дискотека. Сподіваємось, що веселий, позитивний настрій залишиться у всіх надовго!!!

Останнє оновлення на Субота, 28 грудня 2019 11:08