Перший вибір, перший крок у самостійне життя. PDF Друк
Написав Романюк М. І.
Четвер, 30 січня 2020 15:05

У січні 2020р. «путівки» у професійне життя отримали випускники двох груп: №25 кравців та №24 офіціантів, барменів.

У групі №25 опановували професію «Кравець » учні з особливими освітніми потребами без отримання повної загальної середньої освіти. Їм вручили диплом кваліфікованого робітника за професією «Кравець ІІІ розряду».

У групі №24 навчалися учні на базі повної загальної середньої освіти і отримали робітничу кваліфікацію ІV розряду з професії «Офіціант, бармен».

Бажаємо їм стати гідною робітничою зміною!

Останнє оновлення на Четвер, 30 січня 2020 15:48