forex trading logo

Пошук

Участь у вернісажі-практикумі PDF Друк
Написав Мохнюк О. П.   
Вівторок, 04 лютого 2020 15:19

31 січня 2020 року у Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана за сприяння ТОВ «Компанії інтелектуальних технологій» проводився ІІІ Всеукраїнський вернісаж-практикум для сучасних керівників закладів освіти, вчителів і викладачів «Профорієнтація і підприємливість в освітньому процесі й управлінні закладом освіти: сучасний стан, перспективи і виклики».

У вернісажі взяла участь заступник директора з НВР, викладач економічних дисциплін Мохнюк О.П.

Програма заходу була цікавою та насиченою. З вітальним словом до усіх учасників звернувся в.о. ректора КНЕУ Колота А.М., який розповів про умови навчання, «студентоцентризм» та пріоритети КНЕУ. Перед присутніми виступили і Начальник відділу взаємодії з соціальними партнерами та регіональними органами виконавчої влади Директорату професійної освіти МОН України Атаманенко Н.В., організатор заходу, кандидат економічних наук Віталій Паздрій.

Робота вернісажу була організована по секціях (для керівників і заступників керівників ЗЗСО і ЗПТО та вчителів і викладачів). Тренерами секцій були проведені майстер-класи з питань профорієнтації, підвищення кваліфікації педагогічних працівників, підготовки грантової заявки, презентації навчальних посібників «Ділове спілкування», «Підприємницька діяльність», «Лідерство».

Особливе захоплення викликала тестування сучасних ІКТ від ТОВ «Навігатор Систем»: інтерактивної панелі, демонстрація комбінованої інтерактивної панелі-дошки.

По закінченні вернісажу учасники отримали сертифікат та дійшли висновку, що освіта-це бізнес, а учень-це наш клієнт. Тому заклади освіти, зобов'язані знайти баланс між тим, щоб бути клієнтоорієнтованими та ефективними в навчальному процесі!!!

 

Останнє оновлення на Вівторок, 04 лютого 2020 15:35
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Вхід користувачівЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ditypolice@mvs.gov.uaЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Профорієнтаційний термінал Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Волинській області

Офіційний сайт Шацького благочиння Володимир-Волинської єпархії

Paradise Hosting Ukraine

Система Orphus
.