«Ідеальний партнер» PDF Друк
Написав Карпук Ю. Я.
Середа, 12 лютого 2020 14:36

У Любомльському професійному ліцеї для лідерів груп був проведений навчально-розвивальний тренінг «Ідеальний партнер», учасниками якого були лідери груп. Провела заняття практичний психолог Юлія Карпук.

Під час тренінгу учасники вчилися знаходити ЛЮБОВ усередині себе і дарувати її іншій людині. Як розповідала учасникам Юлія Ярославівна, життя сповнене стереотипами, зокрема, щодо значущості інших людей у нашому особистому добробуті. Але, очевидно лише одне – ніхто не може нас зробити щасливими, успішними, й натхненними, окрім нас самих! Але для цього людина має взяти відповідальність за своє життя і благополуччя НА СЕБЕ! Також, впродовж тренінгу учні аналізували власні стосунки, відносини з оточуючими та дійшли висновку, що багато своїх очікувань вони покладають на партнера, а самі лишаються осторонь, що в подальшому може призвести до псування або руйнування відносин. До розвитку і збереження стосунків партнери мають бути готовими. Мова йде про цілісність особистості, її самодостатність, відповідальність, наповненість, задоволеність собою. У коханні людина намагається бути ідеалом для іншого, порівнює себе з ним. Мистецтво любити, про яке писав видатний психолог Еріх Фромм, полягає у здатності дарувати радість іншому і радіти від того, що люблять тебе. Між цими двома видами має бути гармонія, інакше порушення її призведе до руйнування відносин та конфлікту.

Наприкінці тренінгу Юлія Ярославівна побажала всім шукати і знаходити власні ресурси для досягнення наповненості, гармонії та задоволення кожним моментом життя!

Останнє оновлення на Середа, 12 лютого 2020 15:01