forex trading logo

Пошук

Методичні рекомендації щодо заповнення журналів PDF Друк
Написав Грищук В. С.   
Вівторок, 02 червня 2020 08:01

 

Методичні рекомендації

щодо заповнення журналів обліку теоретичного та виробничого навчання у ЗП(ПТ)О під час дистанційного навчання

Відповідно до листа МОН України від 26.03.2020 р. №1/9-177 «Щодо організації освітнього процесу в закладах професійної (професійно-технічної) освіти на період карантину» робочі години педагогічного працівника, який забезпечує дистанційне навчання здобувачів освіти, рекомендуємо облікувати відповідно до розкладу занять, затвердженого на час карантину.

Педагогічний працівник, використовуючи сучасні інформаційно-комунікаційні технології, може вести записи в журналах в режимі онлайн або в інший зручний для нього спосіб. Після завершення карантину вони мають бути перенесені у журнали теоретичного та /або виробничого навчання з поміткою «дистанційне навчання», вказавши форму роботи: онлайн консультації, відеоуроки, скайп-конференції, тестування тощо.

На підставі поточних оцінок та контрольних робіт виставляються тематичні. Якщо контрольні роботи проводилися у формі тестувань, відповідно те ж саме фіксується і в змісті (контрольне тестування). Семестрове оцінювання здійснюється на підставі тематичного оцінювання, здійсненого під час другого семестру,  річне оцінювання проводиться за результатами семестрових оцінок (додаток 1-3). Журнал обліку замін не заповнюється.

При відсутності оцінок та неможливості виставити тематичну необхідно діяти відповідно до традиційних правил. Якщо здобувач освіти не навчався впродовж карантину та не має оцінок, то ставиться «н» на предметних сторінках, тематична ставиться «н/а».

Виставляти підсумкові оцінки з фізичної культури та предмета «Захист України» необхідно за результатами І семестру та з урахуванням оцінок, отриманих до початку карантину. Якщо учні під час карантину виконували завдання, то відповідні результати також слід ураховувати. Не варто вимагати виконання завдань із цих дисциплін у разі відсутності в учнів технічних можливостей щодо їх виконання.

Заклади освіти, які у 2016 році врахували методичні рекомендації Міністерства освіти і науки України щодо викладання предмета «Захист Вітчизни» та передбачали проведення військово-польових зборів після 10 класу, цього року можуть організувати їх проведення восени 2020 року.

Закладам освіти, в яких було передбачено проведення військово-польових зборів під час вивчення предмета у 10–11 класі, рекомендуємо у зв'язку із ситуацією, що склалася, провести оцінювання військового навчання шляхом автоматичного виставлення оцінки за підсумками поточних оцінок упродовж року або провести онлайн-тестування за темами військово-польових навчань.

Весь додаток можна : Завантажити тут.Останнє оновлення на Вівторок, 02 червня 2020 08:25
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Вхід користувачівЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ditypolice@mvs.gov.uaЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Профорієнтаційний термінал Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Волинській області

Офіційний сайт Шацького благочиння Володимир-Волинської єпархії

Paradise Hosting Ukraine

Система Orphus
.