Про допуск учнів групи№35 кравець до ДКА PDF Друк
Написав Адміністрація
Четвер, 11 червня 2020 07:27

Згідно «Положення про порядок кваліфікаційної атестації та присвоєння кваліфікації особам, які здобувають професійно-технічну освіту» до ДКА допускаються особи, які пройшли повний курс навчання та мають підсумкові оцінки з навчальних предметів, що входять в додаток до диплома кваліфікованого робітника, виробничого навчання і практики не нижче 4 балів.

За підсумками навчання завершують повний його курс та мають підсумкові оцінки з предметів, що входять в додаток до диплома кваліфікованого робітника не нижче 4 балів, учні:

№ групи

Назва професії

К-сть учнів по списку

(осіб)

Успішність не нижче 4 балів (осіб)

П.І.П. тих, хто має успішність нижче 4 балів, назви предметів, оцінки

Кравець

Пропозиція:

- Допустити до ДКА як таких, що пройшли повний курс навчання згідно РНП та мають рівень навчальних досягнень не нижче 4 балів з дисциплін, що входять у додаток до диплома кваліфікованого робітника, учнів гр. №35 кравець у кількості 27 осіб (список додається).

Останнє оновлення на Четвер, 11 червня 2020 07:30