Про допуск учнів випускних груп до ДКА PDF Друк
Написав Романюк М. І.
П'ятниця, 19 червня 2020 10:30

Згідно «Положення про порядок кваліфікаційної атестації та присвоєння кваліфікації особам, які здобувають професійно-технічну освіту» до ДКА допускаються особи, які пройшли повний курс навчання та мають підсумкові оцінки з навчальних предметів, що входять в додаток до диплома кваліфікованого робітника, виробничого навчання і практики не нижче 4 балів.

За підсумками навчання завершують повний його курс та мають підсумкові оцінки з предметів, що входять в додаток до диплома кваліфікованого робітника не нижче 4 балів, учні:

№ групи

Назва професії

К-сть учнів по списку

(осіб)

Успішність не нижче 4 балів (осіб)

П.І.П. тих, хто має успішність нижче 4 балів

Маляр, штукатур

Волянюк Богдан Анатолійович,

Онищук Павло Олександрович.

Штукатур, лицювальник-плиточник

Гірук Богдан Юрійович,

Гірук Валерій Юрійович,

Миньчук Олександр Миколайович,

Сулік Ярослав Миколайович

Пропозиція:

Допустити до ДКА як таких, що пройшли повний курс навчання згідно РНП та мають рівень навчальних досягнень не нижче 4 балів з дисциплін, що входять у додаток до диплома кваліфікованого робітника, учнів гр. №31 малярів, штукатурів у кількості 20 осіб (список додається), учнів гр. №17 штукатурів, лицювальників-плиточників у кількості 20 осіб (список додається).

Не допустити до ДКА як таких, що не пройшли повний курс навчання згідно РНП та мають рівень навчальних досягнень нижче 4 балів з дисциплін, що входять у додаток до диплома кваліфікованого робітника та відрахувати з ліцею учнів гр. №31 малярів, штукатурів Волянюка Богдана Анатолійовича, Онищука Павла Олександровича, учнів гр. №17 штукатурів, лицювальників-плиточників Гірука Богдана Юрійовича, Гірука Валерія Юрійовича, Миньчука Олександра Миколайовича, Суліка Ярослава Миколайовича.