Тиждень будівельників PDF Друк
Написав Карпухіна Н. В.
Понеділок, 23 листопада 2020 13:13

З метою популяризації будівельних професій, розвитку творчої особистості учнів, формування в учнів інтересу до обраної професії, стимулювання до роздумів, активного пошуку в ліцеї проходитить Тиждень будівельників.

Тиждень будівельних професій дасть змогу донести до кожного учасника навчального процесу цікаві заходи, міцніше та глибше оволодіти відповідними знаннями та вміннями, вдосконалити свої здібності, проявити ерудицію, інтелект, кмітливість й отримати безліч позитивних емоцій.

Здобувачі  освіти залюбки приймають участь у заходах.

Огляд стіннівок "Професія будівельника - гордість моя."

Конкурс  професійної майстерності з професії штукатур пройшов у гр.№21. Здобувачі освіти показали свої практичні навики і теоретичні знання. За  підсумками двох турів переможцем вийшов Москалюк Сергій.

Конкурс  професійної майстерності з професії верстатник деревообробних верстатів проведено в гр.№32. Здобувачі освіти виготовляли  на  верстатах фільонки для дверного блоку. Якістю  виконаних робіт усі задоволені. Переможцем конкурсу став Назарук Олег.

Останнє оновлення на Понеділок, 23 листопада 2020 13:39