«Поверхня призми» PDF Друк
Написав Скороход О. М.
П'ятниця, 12 березня 2021 11:55

Уміння знаходити вихід із багатьох життєвих ситуацій, пов’язаних із обчисленнями, учні Любомльського професійного ліцею  демонстрували  у ході проведення  уроку на тему «Поверхня призми», який провела викладач математики  Скороход О.М.

Обчислення необхідної  кількості  рулонів шпалер для обклеювання поверхні кімнати, тканини для пошиття туристичного намету, матеріалу для виготовлення  упаковки для подарунка спонукало до дискусій  щодо способів відповідних розрахунків. Для успішного розв’язування задач використовувались моделі призм, які виготовили учні власними руками.

Корисним для учнів було виконання завдань із ЗНО попередніх років по даній темі.

Останнє оновлення на П'ятниця, 12 березня 2021 12:06