Виробниче навчання у групі №25 PDF Друк
Написав Кущук Л. М.
Середа, 07 квітня 2021 13:26

Вибір професії – чи не найголовніший чинник того, як складається твоє подальше життя та як ти в ньому будеш себе почувати.

Адже всім хочеться не лише заробляти гроші, але й  реалізувати свій потенціал та отримувати справжнє задоволення від своєї діяльності.

Тому  учні 25 групи кравців разом  з майстром в/н Кущук Л. М. не тільки  вдосконалюють вміння шиючи вироби, а й отримують задоволення  від виготовленої  продукції і комплектів постільної білизни для діток у дитячі садки та фартухи для  продавців у місцеві крамниці.

Останнє оновлення на Середа, 07 квітня 2021 13:35