Всесвітній день запобігання самогубств PDF Друк
Написав Зінчук Н. Р.
П'ятниця, 10 вересня 2021 12:51

10 вересня 2021 року практичним психологом ліцею Зінчук Наталією проведено заняття до Всесвітнього дня запобігання самогубств. В рамках заходу разом з дітьми ми зателефонували на Національну гарячу дитячу лінію, оператор якої докладно розповів про графік роботи лінії та проблематику звернень дітей. "Життя - найвища цінність " та "проблем,які не можна вирішити,не буває"- висновки,до яких прийшли діти в ході заняття.

Останнє оновлення на П'ятниця, 10 вересня 2021 13:01