"16 днів проти насильства" PDF Друк
Новини ліцею - Новини ліцею
Написав Клекоцюк Т. П.
Понеділок, 29 листопада 2021 00:00

Щорічно в Україні з 29 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція "16 днів проти насильства" з метою привертання уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім'ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

У бібліотеці Любомльського професійного ліцею в цей період діють літературні виставки на відповідну тематику. Запрошуємо усіх учнів і працівників долучитись до перегляду.

Останнє оновлення на Четвер, 02 грудня 2021 17:59