Вибори Президента учнівського самоврядування PDF Друк
Написав Литвинюк Т. Я.
Середа, 15 грудня 2021 15:19

Найцікавіша та довгоочікувана подія, яка відбулася в житті здобувачів освіти Любомльського професійного ліцею, - це вибори Президента учнівського самоврядування, які були організовані та проведені за всіма законами демократичного суспільства.

Виборам передувала велика робота: висунення найдостойніших, найкреативніших і найактивніших учнів у кандидати, написання програм, проведення агітації. У день виборів спочатку було заслухано звіт Президента учнівського самоврядування Дячук Юлії про проведену роботу протягом двох минулих навчальних років. Потім свої програми представили три кандидати в Президенти: Карпук Артем – учень групи №11 малярів, штукатурів, Ковбасюк Ірина – учениця групи №13 кухарів та Ромашко Мирослава – учениця групи №23 кухарів, у яких кожен зміг розповісти про себе та про зміни, що планує втілити в життя ліцею, щоб воно стало більш цікавим і змістовним. Голосування пройшло дуже активно. І хоча всі кандидати були гідні, за результатами голосування Президентом учнівського самоврядування стала Ромашко Мирослава. Ми вітаємо новообраного Президента з перемогою, бажаємо  наполегливості, успіхів на цій відповідальній посаді та очікуємо приємних нових змін у нашому ліцеї.

Останнє оновлення на Середа, 15 грудня 2021 15:28