Знавці української мови PDF Друк
Написав Administrator
Середа, 04 січня 2012 00:00

У Любомлському професійному ліцеї з метою сприяння утвердженню статусу української мови як державної, піднесення її престижу, виховання у молодого покоління українців поваги до мови свого народу проводився І етап ЧІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

У ньому брали участь 16 учнів І-ІІІ курсів ліцею. Перможці ІІ і ІІІ курсів Романюк О. і Бондарук А. взяли участь  в ІІІ (обласному) етапі конкурсу.

Також проводився І етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студенської молоді імені Тараса Шевченка, з метою виявлення творчо обдарованої учнівської молоді, виховання поваги до державної мови і традицій свого народу. Переможці конкурсу - Шостак Марія, Супликевич А., Бондарук А. - брали участь у ІІ (оюласному)  етапі конкурсу.

Останнє оновлення на Вівторок, 21 лютого 2012 09:08