Тиждень правового виховання в ліцеї PDF Друк
Понеділок, 11 лютого 2013 00:00

З метою превентивного виховання учнів ліцею, формування міцних правових знань та певних моральних норм поведінки, уміння використовувати теоретичні знання в різних життєвих ситуаціях, з 4 по 8 лютого у ліцеї пройшов тиждень права.

Программа була дуже насиченою. З учнями проводилися виховні години на теми:

1. «Алкоголізм – чума сучасності» (кл.керівник гр..№12 Скороход О.М.)

2. «Право і справедливість» (кл.керівник гр..№35 Кущук Л.М.)

3. «Закон і ми» з переглядом відеоматеріалів (кл.керівник гр..№23 Козир О.О.)

Бесіду з учнями гр..№13 на тему «Злочин, який не розголошують» провела заст. директора з НВР Мохнюк О.П.

Правове заняття з учнями груп №11,12 «Азбука прав дитини» провела соц.педагог Юшинова Т.А.

Відбулися зустрічі з начальником відділу юстиції при Любомльській РДА Фельмецгером В.В., працівниками Центру Соціальних Служб для молоді «За здоровий спосіб життя, за життя без шкідливих звичок».

Начальник служби у справах дітей Любомльської РДА Сацюк О.П. провела інтерактивне заняття з учнями, які перебувають на внутріліцейному обліку «Коли межу дозволеного переступає підліток».

В гуртожитку відбувся вечір запитань – відповідей з начальником ГКМСД Богдан О.М.

Учні з девіантною поведінкою мали можливість поїхати на екскурсію в Ковельську ВК (соц..педагог Юшинова Т.А., майстер в\н Демчук В.М.)

Викладачем правознавства Шайдуліною С.М. був проведений правовий аукціон між групами №21,23.

Дискусію на тему «Права і обов`язки» провела з учнями кл.керівник гр..№11 Зданевич О.Г.

Відбулася інформаційно-просвітницька година за участю начальника Любомльського відділу реєстрації актів громадянського стану Станіславчук Л.П. «Сім`ями міцна держава».

В гр..№13 відбувся правовий турнір, який провела кл.керівник Кратюк Т.В.

Основним завданням проведення заходів було збагатити знання та навички учнів, розповісти про права й свободи, визначені Конвенцією ООН про права дитини, навчити правильно реалізовувати свої права, виховувати громадянську позицію, правову свідомість та бажання захищати свої права.

Останнє оновлення на Понеділок, 25 лютого 2013 09:06