З малих перемог складається життєвий успіх PDF Друк
Написав Administrator
П'ятниця, 31 січня 2014 00:00

23 січня в Луцьку проходив обласний конкурс української естрадної пісні «Срібні дзвіночки», в якому приймали участь учні усіх ПТНЗ області. Наш навчальний заклад гідно представила учениця 11 групи Шинкарук Оксана, яка виконувала пісню «За кожен подих долі».

Оксана здобула маленьку перемогу – ІІ місце. Вітаємо її і щиро зичимо успіхів на шляху популяризації української пісні та збереження духовної та пісенної скарбниці нашого народу.

Оксана закінчує музичну школу по класу скрипка, з дитинства любить співати. І хоча в ліцеї здобуває професію «маляр,штукатур», це не заважає їй не покидати улюбленої справи-занять вокалом.

Нехай твій талант, Оксано, допоможе тобі у житті!!!

Останнє оновлення на П'ятниця, 31 січня 2014 15:46