forex trading logo

Пошук

Вшановуємо пам'ять Великого Кобзаря PDF Друк
Написав Administrator   
Понеділок, 03 лютого 2014 00:00

Педагогічні працівники та учні долучилися до відзначення 200-ої річниці від дня народження Т.Г.Шевченка. Розроблено план заходів, в рамках якого проводяться виховні години, конкурси, виставки творчих робіт, створюються інформаційні стенди тощо.

24 лютого в ліцеї проходив конкурс юних читців, присвячений 200-ій річниці від дня народження Т.Г.Шевченка. Особливо вразили виступи учнів І курсу групи кравців Чуб Юлії («Мені тринадцятий минало…»), ІІІ курсу групи малярів Здонюка Ігоря («Думка»), І курсу групи столярів Кабана Ігоря («Світе ясний, світе тихий»), ІІ курсу групи кухарів Голуб Людмили («Коло гаю в чистім полі»). Беззаперечним фаворитом конкурсу став виступ учня ІІ курсу групи малярів Карпенка Костянтина, який декламував уривок з поеми «Гайдамаки»- «Червоний бенкет».

Костянтин представляв наш навчальний заклад на обласному конкурсі юних читців, присвяченому 200-ій річниці від дня народження Т.Г.Шевченка, який проводився 26 лютого в Волинському державному центрі естетичного виховання . приємно відзначити, що з 18 учасників усіх ПТНЗ області Костянтин виборов почесне І місце! Карпенку Костянтину випала велика честь виступати на Всеукраїнському конкурсі від Волині. Педагогічні працівники та учні бажають йому успіху. Сподіваємося,Костянтине, ти гідно донесеш слово Великого Кобзаря до глядачів і з честю представиш нашу рідну Волинь!!!

Останнє оновлення на Вівторок, 11 березня 2014 08:38
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Вхід користувачівЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ditypolice@mvs.gov.uaЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Профорієнтаційний термінал Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Волинській області

Офіційний сайт Шацького благочиння Володимир-Волинської єпархії

Paradise Hosting Ukraine

Система Orphus
.