Ми-кращі!!! PDF Друк
Написав Administrator
Середа, 09 квітня 2014 00:00

Квітень розпочався з приємного аромату цвіту, з ласкавого весняного сонечка, з оновлення всієї природи. Веселого і бадьорого настрою додає й успіх учнів ліцею в різноманітних конкурсах.

5 квітня проходив обласний конкурс троїстих музик, ансамблів та оркестрів народної музики «Золоті зернинки Волинського краю», в якому брав участь ансамбль народної музики ліцею «Перевесло». До складу ансамблю входять учні І-ІІІ курсу: Карпенко Володимир (32 гр.), Шинкарук Оксана (11 гр.), Савчук Олена (15 гр.), Костюк Микола(22 гр.).Керівник - Залевський А.А. Ансамбль підготував і успішно виконав українську народну пісню «Якби мені зранку…».Журі високо оцінило виступ нашого колективу і присудило почесне ІІІ місце! Вітаємо усіх учасників з перемогою!!!

4-6 квітня в м.Київ проходив Всеукраїнський конкурс читців, присвячений 200-річчю від дня народження Т.Г. Шевченка. Профтехосвіту Волині представляв учень нашого ліцею Карпенко Костянтин (21 гр.), який став переможцем обласного конкурсу. Костянтин гідно захистив честь навчального закладу, Волині і зайняв І місце, за що удостоєний Диплома Першого ступеня. Вітаємо, Костика та керівника гуртка «Мистецтво художнього слова» Зінчук Т.Г. з перемогою!!!

Хочеться побажати усім артистам та їх керівникам не зупинятись на досягнутому, реалізувати себе в житті й отримувати перемогу на всіх теренах!!!

Останнє оновлення на Середа, 09 квітня 2014 07:10