Загальноліцейний туристичний похід PDF Друк
Написав Administrator
Понеділок, 02 червня 2014 00:00

27 травня в Любомльському професійному ліцеї проводився загальноліцейний туристичний похід.

Головна мета цього походу була оздоровлення учнів. Завдання походу полягало в ознайомленні учнів з природою рідного краю, дбайливого відношення до рідної природи. В поході викладачі фізичного виховання разом з класними керівниками груп, проводили спортивні естафети, розважальні конкурси.

В туристичному поході взяло участь 96 учнів. Всі учасники туристичного походу отримали задоволення від гарно проведеного часу.

ФОТО АЛЬБОМ - у фотоальбомі є 27 фото, запрошуємо всіх для перегляду

Останнє оновлення на Понеділок, 02 червня 2014 13:26