Урок мужності в групі № 11 PDF Друк
Четвер, 09 жовтня 2014 00:00

1 жовтня в групі №11 малярів-штукатурів пройшов урок мужності, на який був запрошений випускник Любомльського професійного ліцею - Рубан Сергій. З 8 березня Сергій ,в складі 95 аеромобільної бригади перебуває в зоні АТО.

Учні затамувавши подих,слухали очевидця подій на буремному Донбасі,ставили запитання.

Словянськ, Степанівка, Ілловайськ - саме там перебував Сергій зі своєю бойовою частиною.

Він в стриманій, коректній формі поділився своїми враженнями про військові дії на сході України.

Сергій запевнив всіх присутніх, що бойовий дух не покидає українських патріотів в найскрутніших ситуаціях.

Учні і викладачі подякували Сергію за зустріч і побажали повернутись живим і неушкодженим додому.

Слава Україні! Героям слава!

Останнє оновлення на Четвер, 09 жовтня 2014 16:00