Свято осені в ліцеї PDF Друк

Фарби розбавляла,

Пензликом легенько

Листя фарбувала.

Осіння пора! Як заворожує вона своєю красою!Все навколо переливається різнобарвними відблисками, зачаровує погляд. 25 вересня погляди учнів, викладачів і майстрів виробничого навчання були прикуті до різноманітності кольорових барв композицій учасників Свята осені, яке проводилось у приміщенні актової зали.

Участь у святкуванні взяли 9 груп. Усі учасники представили композиції на різноманітну тематику. Кожна - по-своєму цікава і оригінальна. Приємно, що пріоритетною темою композицій була любов до України прагнення до її єдності. Особливо сподобались глядачам і журі композиції груп №22 «Ти в моїм серці,Україно», №32 «Ой, у лузі червона калина похилилася», №14 «Осінній подих»

На захист своїх витворів учні підібрали пісні, вірші, власну поезію.

Порадували своїм співом учні груп №24 (офіціант,бармен) Клімук Ірина, №13 (кухар) Пілюгіна Вікторія, Мороз Яна, №25(кравець) Чуб Юлія. Не залишило нікого байдужим декламування власної поезії Хомич Ольгою з групи №14 (офіціант,бармен)

Після завершення свята журі визначили переможців. Залишились відзначеними композиції усіх груп-учасників. За результатами захисту прийняте рішення присудити відповідно:

1-ше місце – групі № 24 (професія офіціант,бармен);

2-ге місце – групі №14 (професія офіціант,бармен);

3-тє місце розділили між собою групи № 25 (професія кравець) і №13 (професія кухар).

«Нагорода знайшла своїх героїв-учасників свята» на черговій загальноліцейній лінійці. Усі були нагороджені цінними подарунками.

Останнє оновлення на Понеділок, 27 жовтня 2014 09:04