forex trading logo

Пошук

Тиждень правових знань PDF Друк
Написав Administrator   
Вівторок, 23 грудня 2014 00:00

З 8 по 12 грудня проходив тиждень правових знань, який знаменував річницю ухвалення Асамблеєю ООН загальної декларації прав людини. У рамках тижня традиційно відбулися різні заходи, завдання яких довести кожному учневі усвідомлення своїх прав і обов’язків.

У цьому році тиждень розпочався з відкриття тематичної виставки в бібліотеці «Я людина, а отже, маю права» (бібліотекаря Козир О.О). На протязі тижня класні керівники Кущук Л.П., Хропот Г.С.,

Карпухіна Н.В., Челяда С.П., Куць І.М., Скороход О.М., Оліфірович О.А. провели виховні години на правову тематику «Кримінальна відповідальність неповнолітніх», «Молодь і закон», «Право і справедливість», «Стоп насильство», «Мої права та обов’язки», «Чи знаєш ти закон».

У 15 групу (кравці,1 курс) була запрошена помічник нотаріуса Хропот Л.А. з лекцією «Злочинність серед підлітків і методи її профілактики».

Заступник директора з НВР Мохнюк О.П. провела бесіду у 17 групі на правову тематику «Неформальні угрупування; як до цього ставитися». У середу, 10 грудня , безпосередньо у День прав людини, викладач основ правових знань Шайдуліна С.М. провела загальноліцейний урок права «Знай свої права, підлітку».

У гуртожитку пройшла зустріч учнів з начальником ГКМСД Богдан О.М., тематикою бесіди були відповіді на запитання «Як не стати жертвою злочину». Вихователі гуртожитку представили на огляд відеоматеріали «Про шкідливі звички».

11 грудня працівники районної бібліотеки спільно з начальником юстиції Фельмецгером В.В. провели диспут «Чи знаєте ви свої обов’язки і права». Учні брали активну участь в заході, задавали актуальні запитання. Цікавою була зустріч учнів групи №11(1 курсу, малярів, штукатурів) з начальником ССД Сацюк О.П., яка розповіла про «Функції і призначення Служби в справах дітей».

Цікавий і захоплюючий турнір правознавців провела викладач правознавства Шайдуліна С.М. між групами 11(1 курсу, малярів, штукатурів) і 15(1 курсу, кравців).Учні показали свої знання і кмітливість. Перемогу отримала команда «Феміда» (гр.15).

Використовуючи елементи тренінгу і відеоматеріали, соціальний педагог Олександрова Т.О. провела заняття із учнями з девіантною поведінкою «Молодь і протиправна поведінка».

 

Тиждень правових знань пройшов швидко, але будемо сподіватися на те, що отриманні знання та корисна інформація стане в нагоді учням, адже обізнаність у питаннях права робить наше життя більш комфортним і захищеним.

 

Останнє оновлення на Вівторок, 23 грудня 2014 16:45
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Вхід користувачівЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ditypolice@mvs.gov.uaЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Профорієнтаційний термінал Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Волинській області

Офіційний сайт Шацького благочиння Володимир-Волинської єпархії

Paradise Hosting Ukraine

Система Orphus
.