Звітний концерт гуртків художньої самодіяльності PDF Друк
Понеділок, 23 березня 2015 00:00

12 березня в актовій залі ліцею проводився звітний концерт гуртків художньої самодіяльності « З Україною у серці ». В концерті взяли участь талановиті й обдаровані учні нашого навчального закладу. Позитивна атмосфера панувала протягом усього свята.

Концертна програма складалася з 15 номерів, кожен з яких був яскравим, динамічним, насиченим і різножанровим. Концерт розпочався із маршу М. Безушкевича «Похідний», керівник оркестру Калішевич Ю.О.

Дуже сподобався глядачам виступ вокальної групи дівчат під керівництвом А.Залевського, які виконали пісню М.Назарця «Хай єднається Захід і Схід».

Глядачі із захопленням слухали переможця обласного конкурсу читців учня ІІІ курсу групи малярів Карпенка Костянтина, який читав уривок з поеми «Роберт Брюс, король шотландський».

Своїм виступом порадували глядачів ансамбль «Перевесло» - піснею «Танцювали старі баби», учень В.Дударчук (14 гр.) - піснею О.Гетьманського «Єдина ти така»., дует у складі О. Сандрики і К. Бондаровича - піснею « Моя сорочка вишиванка».

Справжніми козаками є хлопці нашої вокальної групи – майбутні захисники країни. Це глядачі зрозуміли з пісень «Козацька доля», «Козацька похідна» під керівництвом М.Глущенко.

Професійний рівень виконання пісні «Не карай» показала О.Шинкарук (21 гр). Патріотичним змістом були пронизані пісні К. Бондаровича «На варті» і дуету у складі О.Савчук та Ю.Чуб «Україно - це ми».

Яскравим моментом концерту стала літературно-музична композиція «Україно! Ніколи ти ще не була настільки зібрана», яку продемонстрували учасники гуртка художнього слова «Порив» під керівництвом Т.Зінчук. Глядачі спостерігали за дійством на сцені, затамувавши подих. Усе свято було пронизане гарним настроєм.

Запрошена на звітний концерт заступник директора ВДЦЕВ Чапко Н.С. високо оцінила виконавську майстерність та творче натхнення наших учнів, працю всіх, хто причетний до створення цього прекрасного та незабутнього дійства. Із словами подяки всім організаторам і учасникам концерту виступив директор ліцею Дудко В.М.

ФОТО АЛЬБОМ - у фотоальбомі є 23 фото, запрошуємо всіх для перегляду

Останнє оновлення на Понеділок, 06 квітня 2015 08:18